Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej

| Dodano: 13 pażdziernik 2022 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Jak poradzić sobie z emocjami po toksycznej relacji?

Toksyczna relacja może się przytrafić każdemu. Początki związku z osobą o zaburzonej osobowości zwykle są piękne, jednak później nieuchronnie przychodzi katastrofa. Wyjście z takiej matni bywa skrajnie trudne i nie zawsze oznacza koniec problemów. Wiele osób po wydostaniu się ze związku z psychopatą nie potrafi pokonać traumy. Objawy są różne, od odrętwienia lub poczucia pustki po depresję, perfekcjonizm czy nadużywanie różnych substancji. Łączy je to, że odbierają radość życia i nie pozwalają poprawnie funkcjonować. Przełamanie tej bariery, zrozumienie, co właściwie się stało, uleczenie ran swojej duszy, wreszcie ponowne otwarcie się na miłość i szczęście bywa niezwykle trudne!
Dla kogo jest książka "Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej"?

Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu o wiele łatwiej ozdrowiejesz po doznanej przemocy emocjonalnej ze strony psychopaty, odnajdziesz w sobie akceptację i przebaczenie dla siebie i innych, aby w końcu otworzyć się na nową, bezpieczną miłość. Zrozumiesz, na czym polega błędne koło toksycznej relacji i jak dochodzi do uzależnienia ofiary. Nauczysz się rozpoznawać objawy zespołu stresu pourazowego, dowiesz się, w jaki sposób funkcjonują ludzie o osobowości unikającej, współzależnej czy typu borderline. A przede wszystkim dzięki "Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej" dostaniesz do ręki narzędzia - praktyki, dzięki którym znów staniesz się wolnym człowiekiem. Jest to potężny, płynący od serca program samouzdrowienia, odnalezienia siebie i odzyskania swojego życia!

W książce Jackson MacKenzie znajdziesz:

praktyki mindfulness, introspekcji oraz przydatne ćwiczenia
radzenie sobie z zespołem stresu pourazowego, ze współzależnością i z toksycznym wstydem
identyfikowanie swojego ochronnego ja
odkrywanie swojego rdzennego ja
ponowne, bezpieczne otwarcie się na miłość

Odzyskaj wolność. Odzyskaj siebie. Dokonaj zmiany!

Sprawdź także inną pozycję autorstwa Jacksona MacKenzie, którą znajdziesz w księgarni psychologicznej Sensus - "Uwolnij się od psychopaty. Jak odzyskać siebie po toksycznym związku".

Źródło: https://sensus.pl/ksiazki/odzyskaj-siebie-zycie-po-toksycznym-zwiazku-i-przemocy-emocjonalnej-jackson-mackenzie,odzysi.htm ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Odzyskaj siebie. Życie po toksycznym związku i przemocy emocjonalnej"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl