Gwiezdne dzieci era światła

| Dodano: 12 pażdziernik 2022 | Dodana przez: Fajne Książki Do Czytania

Share

Okładka

Twoja ocena

Co przyniesie przyszłość? Takie pytanie nosi w sobie chyba każdy z nas. Od dawna ludzie zafascynowani byli przepowiedniami dotyczącymi przyszłości. Czy jednak przyszłość jest stała? Może jednak jest wariancją wielu zmiennych i nie sposób jej przewidzieć? A może to my sami mamy na nią wpływ poprzez moc naszej kreacji? Jak wiele prawdopodobnych linii czasu i wydarzeń jeszcze przed nami? Co przyniesie nam era światła? Na jakie zmiany powinniśmy być przygotowani? Tak wiele pytań a odpowiedzi na stronicach tej książki. Zapraszam was do podróży w przyszłość u mojego boku oraz do wspólnej kreacji nowej ziemi piątego wymiaru. Ziemi, na której warto będzie żyć!

Źródło: https://gwiezdnedzieci.pl/pl/p/Era-Swiatla/57 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Gwiezdne dzieci era światła"

Opinia

Awatar użytkownika

Trzeci tom zmusza do zatrzymania i zadumy. To obraz, to lustro naszego życia. Anna Głowacz w trylogii „Gwiezdnych Dzieci” ukryła puzzle, które ty sam, bez pomocy, musisz złożyć. Warto, bo obraz, jaki ci się ukaże będzie tak piękny i świetlisty, że pójdziesz ku niemu. Pójdziesz ku Przebudzeniu, Oczyszczeniu i lepszemu Życiu.


cała recenzja na stronie http://autorzy365.pl/gwiezdne-dzieci-era-swiatla-recenzja_a7244

16 grudzień 2022 19:31

Opinia

Awatar użytkownika

Nasza Ziemia obecnie krzyczy do nas na różne sposoby, ale my, jako ludzkość tego nie dostrzegamy. Dużo się wprawdzie mówi o ratowaniu naszej planety, zwoływane są ogólnoświatowe sympozja, uaktywniają się różne organizacje, ale wciąż to za mało, bo słyszymy, że nasza Matka Ziemia coraz gorzej radzi sobie z tym, co serwuje jej człowiek. Wystarczy wjechać do jakiegokolwiek naszego miasta lub miasteczka, zwłaszcza teraz, w okresie grzewczym, by poczuć smogowe powietrze zatruwane dodatkowo przez duże koncerny przemysłowe. Powstaje pytanie, jak długo jeszcze Ziemia to wytrzyma? Jaka czeka nas przyszłość i co może wydarzyć się w przyszłości? Temu tematowi poświęcona została w większości trzecia część serii „Gwiezdne Dzieci”, pt.: „Era Światła”.
Zapraszam do przeczytania mojej recenzji!
https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2022/12/1253-gwiezdne-dzieci-tom-iii.html

8 grudzień 2022 18:01

Nowa opinia

Recenzje dla: "Gwiezdne dzieci era światła"

Gwiezdne dzieci era światła - recenzja

„Piękne niebo zasnute gwiazdami. Piękne niebo rozbłysło nad nami. Gwiazdy widzą i podziwiają. Widzą, jak bardzo się ludzie kochają. Oczy świecą miłością najczystszą, w oczach niebo, gwiazdy i wszystko...(...)” * Jednak, by tak było, musi dojść do Przebudzenia. A to już niedługo. Wypełnią się Księgi, białe kartki zostaną zapisane ludzkimi myślami, pragnieniami i marzeniami. Będą pamiętnikami z życia, dziennikami. Bo każda istota swoją drogę ku prawdzie, wierze i jasności odnajdzie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl