Gwiezdne Dzieci. Świadomość

| Dodano: 12 pażdziernik 2022 | Dodana przez: Fajne Książki Do Czytania

Share

Okładka

Twoja ocena

Wyobraź sobie, że świat i życie, jakie dotąd postrzegałeś było tylko namiastką tego jakie może i powinno być!

A to kim jesteś i co tu robisz jest znacznie istotniejsze niż dotąd myślałeś.

Co by się stało, gdyby została przed Tobą otwarta cała zatajana dotychczas wiedza dotycząca historii Ziemi i ludzkiej cywilizacji? Czy wiedza ta mogłaby wpłynąć na to, w jaki sposób postrzegasz świat?

Czy obudziłoby to Twoją dawno uśpioną świadomość? Co, gdybyś dowiedział się, co skrywa przyszłość i jak bardzo jest ona zależna od każdego z nas?

A gdybym powiedziała Ci, jak wielką masz w sobie moc tworzenia rzeczywistości. Jakie ukryte i dawno skradzione zdolności nosisz w sobie nawet o tym nie wiedząc. Czy to choć skusiłoby Cię, by zajrzeć do środka? Do książki, do swojego własnego wnętrza... Jeśli jeszcze nie wiesz... masz szansę się przekonać.

Chodź, pozwól mi opowiedzieć Ci prawdę...

Chodź, pozwól, że zabiorę Cię do świata bez tajemnic...

Źródło: https://gwiezdnedzieci.pl/pl/p/Swiadomosc/31 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Gwiezdne Dzieci. Świadomość"

Opinia

Mirosława Dudko

Awatar użytkownika

To jedna z tych książek, które otwierają nam oczy na wiele spraw powodując, że zaczynamy widzieć więcej i więcej rozumieć. Zawarta w niej wiedza stanowi wspaniały materiał do przemyśleń nad tym, co ważne oraz obfity w treść przekaz pokazujący, w jaki sposób możemy przygotować się na zapowiadaną transformację. 
Można w to wierzyć, lub nie, ale spróbować warto. Spisane przesłania kierowane są do wszystkich ludzi, dla których dobro ludzkości i naszej Ziemi jest jedną z najważniejszych wartości. Autorka, poprzez zamieszczone przesłania, podkreśla też, że trudno jest dotrzeć do wielu ludzi z tego rodzaju informacjami, gdyż „wielu jest takich, którzy zostali całkowicie omamieni przez panujący tu system.” Wciąż tkwią oni w ograniczających programach i iluzjach tak głęboko, że nie chcą przyjąć podawanej wiedzy, która kłóci się z ich dotychczasowym, zakodowanym postrzeganiem świata. Boją się otworzyć oczy i przebudzić się z marazmu. Jednak nikt nikogo do niczego nie zmusza. Każdy ma wybór. Są tacy, którzy nie chcą wyjść poza znane schematy, ale są też tacy, którzy są otwarci na poszerzanie swoich horyzontów i pragną wiedzieć więcej, a tym samym przebudzić się z długiego snu. Można ignorować przekazywane informacje, powątpiewać a nawet ironizować, a można podejść do nich z otwartym umysłem i zadać sobie pytania, na które odpowiedzi tkwią w nas samych.


https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2022/11/1223-gwiezdne-dzieci-swiadomosc-tom-i.html 

2 listopad 2022 12:58

Opinia

Awatar użytkownika

„Gwiezdne Dzieci” należą do gatunku sf lecz to na wskroś realna książka osadzona we współczesności. To dramat, tragedia i science fiction w jednym. Rządzące elity są dziś. Odbiera się nam wolę, zmienia przeświadczenia, kłamstwem omamia rzeczywistość. Człowiek odkłada własną inteligencję sugerując się innymi – mądrzejszymi w jego mniemaniu, mającymi siłę przebicia i wypracowaną mowę ciał. Wzoruje się na tych, których ogląda na co dzień. Lecz to oni grają … nami. To coś na wzór pędu stada owiec za pastuchem.Anna Głowacz bawi się odniesieniem, bo ta powieść ma drugie dno, które dostrzeże tylko błyskotliwy czytelnik. Zmień niektóre słowa, a otrzymasz książkę na wskroś współczesną z sobą w roli głównej. Nie wnikając w treść, bo o niej jest wszędzie, nie analizując opinii recenzentów powiem tak: „Gwiezdne Dzieci” są idealnym odwzorowaniem tego, jak żyjemy my, teraz. Elity u władzy, bogacze na stanowiskach, manipulacje systemów – wszystko znamy z własnego poletka.
http://autorzy365.pl/ludzkosc-jest-sterowana-kontrolowana-i-ubezwlasnowolniona_a7177

12 pażdziernik 2022 10:05

Nowa opinia

Recenzje dla: "Gwiezdne Dzieci. Świadomość"

Ludzkość jest sterowana, kontrolowana i ubezwłasnowolniona

Tą znajomością coś w sobie uleczymy, zakleimy, coś, co zrozumiemy po latach. Nic nie dzieje się z przypadku. Podobnie jest z rzeczami, które nagle, nie wiadomo skąd pojawiają się w naszej głowie lub wpadną nam do rąk. Zbieg okoliczności? Tak, ale i jakiś wewnętrzny magnes, niewytłumaczalna potrzeba. Wypełnia się to, co było puste. Wartości nabiera to, co było niczym. I chyba dlatego w moich rękach znalazły się „Gwiezdne Dzieci” Anny Głowacz, pierwsza część trylogii. Książka z gatunku sf, w której...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl