Miłość Ci wszystko policzy, Kochanie

| Dodano: 4 pażdziernik 2022 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski i pierwsze o co mnie zapytał to czy wydałem już moją książkę. Dnia 10/09/2022 o godzinie 15:11 w sobotę odebrałem telefon od najsłynniejszego polskiego jasnowidza, który siedział w poczekalni do gabinetu dentysty a On pierwsze o co mnie spytał to czy wydałem już moją książkę jakiej promocja jest przewidziana i ustalona na 10/10/2022. Na moje pytanie dlaczego właśnie to go ciekawi a nie sprawa rodzinna z jaką się do niego zwróciłem kilka dni wcześniej Pan Krzysztof Jackowski, najbardziej znany na świecie, polski jasnowidz, odpowiedział mi, że ilekroć pomyśli o mojej sprawie rodzinnej z jaką się do niego zwróciłem, to od razu kojarzy mu się moja książka. Było to dla mnie bardzo miłe i zaskakujące.
Porozmawialiśmy 13 minut do chwili kiedy Pan Krzysiek został poproszony o wejście na umówiona wizytę do dentysty.
W tej naszej rozmowie Pan Krzysztof Jackowski nagle sam powiedział, że chętnie zaproponuje do przeczytania moją książkę ludziom słuchającym i oglądającym jego kanał na You Tube, ponieważ podczas naszej rozmowy bardzo zadziwiło go i bardzo mu się spodobało kilka moich stwierdzeń, ocen, opinii jakie są zawarte w mojej książce. Sam nigdy bym nie śmiał zaproponować najskuteczniejszemu jasnowidzowi w Polsce żeby reklamował mnie i moją książkę na Jego popularnym kanale medialnym.
Gadaliśmy o programie losu życia jaki można przewidzieć i jaki jest ukryty oraz o matematycznym tego dowodzie zapisanym w historii kosmosu. I On i ja pamiętamy jak Pan Krzysztof zachwycał się „Kwantechizmem” autorstwa Dragana.
Moja książka przekracza te kwestie i zaskakuje skojarzeniami matematyki, geometrii, etyki, religii.
Na 100% Pan Jackowski dostanie ode mnie w prezencie egzemplarz z moim autografem i dedykacją. I jestem pewny, że pamiętając swoją deklarację wspomni o tym na jego kanale medialnym.
Dnia 13.09.2022 znowu zadzwonił do mnie Pan Krzysztof Jackowski o godzinie 20:11 i przez 35 minut rozmawialiśmy o bardzo dziwnej i zawiłej sprawie dotyczącej mnie i mojej najbliższej mi rodziny. Kwestia niby prosta i banalna przebudowała się w straszny konflikt pokoleniowy.
Jak trudno i ciężko jest dojść do prawdy i prawdę osiągnąć?
O tym właśnie jest moja książka.
O paradzie błędów, pomyłek, kłamstw, oszustw, manipulacji, i o głupocie ludzkiej z jaką zestawiona jest mądrość faktycznych zjawisk sytuacji zamiast fałszywych interpretacji, opisów, wyjaśnień nie tłumaczących wydarzeń poprawnie ani właściwie takimi jakie są.
Pytanie jest jedno: czy najbardziej wiarygodny jasnowidz z Polski zainteresował by się moją książką w sposób dobrowolny i intuicyjny oraz instynktowny gdyby to była książka głupia i nic nie warta?
Bo przecież jej nie czytał, jeszcze nie wyszła na rynek wydawniczy, nie przesyłałem mu jej treści elektronicznej…
To tyle.
Logicznie oceniając i wydając wyrok druga i trzecia część książki pod wspólnym tytułem ,,Miłość Ci wszystko policzy, Kochanie,, może wstrząsnąć mądrymi i rozsądnymi ludźmi. Te dwie części to ,,Cud myślenia i czucia,, oraz „My Wieloświaty”. To treści dla wnikliwych badaczy rzeczywistości z otwartą świadomością i krytycznymi umysłami. Krytycznie sprawdzającymi fakty historyczne i odkrycia naukowe.

Trzecia część zbioru umieszczona w nim jako „wstęp” to „Autorytet ZŁA”. Jest to rozrywkowa część w formie komediowego kryminału erotycznego opisującego prześmiewczo ale jednocześnie bardzo dokładnie ludzkie życie na tej dziwnej planecie na początku XXI wieku.
Miłego czytania.

KSIĄŻKA W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM

Źródło: https://www.psychoskok.pl/produkt/milosc-ci-wszystko-policzy-kochanie/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Miłość Ci wszystko policzy, Kochanie"

Opinia

Awatar użytkownika

Książka pokazuje nam wszystkim jej czytelnikom tzw.  paradoks naszych skrótów myślenia. Pokazuje nasze skłonności do rozbudowania i rozwlekania tego pozornego streszczania naszej wiedzy tak bardzo, że powstają z tego budowane w rozpędzie natchnienia niesamowite labirynty przekazów idei, pojęć, znaków. Tak konstruowane przez nas w przypływie inwencji twórczej komunikacyjne korytarze świadomości niszczą bardzo skutecznie i nieodwracalnie SENS WIADOMOSCI NADAWANYCH. W naszym zapominaniu się w ekstazie rozkoszy zbytecznego ubarwiania zdań zapominamy o przesłaniu głównym… o łączeniu, łączności, rozumieniu. Pęd i szybkość nadawania, różnorodność bogactwa wysyłania do kogoś oraz wielość, pojemność, wielkość  przekazu do innych , do odbiorców, jest jak paczka cegieł albo też bomba atomowa zawierająca destrukcyjną moc naszego wydalania z nas produkowanych idei znaczeń  jak atak i niepowstrzymana seria ciosów w walce na ringu wymiany ważności wartości informacji. Mówienie i rozmawianie nie jest teleportacją nazw ani ich znaczeń czyli nie jest transferem ciągów strumieni obrazów ułożonych w nadawanym porządku ustawienia ich kolejności. A szkoda, że tak nie jest. Choć z założenia tak miało być, tak przynajmniej byśmy chcieli.

18 pażdziernik 2022 09:02

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl