Hania i beksa lale

| Dodano: 30 wrzesień 2022 | Dodana przez: Agnieszka Kusiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Ile jesteście w stanie oddać, żeby zmienić los? Co możecie poświęcić, by zdobyć wymarzone? Czy może być to odczuwanie smaku porzeczek?
Tata Hani nie czytał jej na dobranoc. Wymyślał dla niej niesamowite baśnie. Bajką, którą Hania zapamiętała najlepiej, była opowieść o Strzygoniu potworze, który za drobną pomoc zażyczył sobie jedynie smaku porzeczek. Nie była to wysoka cena, więc dostał to, czego chciał. Przecież taki drobiazg nic nie zmienia, nie jest jakąś wielką startą Ale to te drobiazgi różnią nas od innych. Dlaczego Hania zapamiętała właśnie tę bajkę? Cóż, to już dłuższa historia.
Hania i beksa lale mówi o stracie, która prędzej czy później dotknie każdego z nas. Jest nieunikniona i sprawia ogromny ból, ale mając przy sobie bliską osobę można sobie poradzić ze smutkiem. Hani i jej mamie łatwiej sobie poradzić, bo mają siebie. Przynajmniej do czasu, aż mama założyła własny biznes agencję płaczek. Dzięki temu Hania mogła spełnić swój plan. Wreszcie poznała sąsiadów.
I może wszystko ułożyłoby się dobrze, gdy nie przypadek. Przypadek, który sprawia, że Hania coś traci, aby zyskać coś wymarzonego. Wiedziała, że z potworami nie należy się na nic umawiać, postanowiła zaryzykować. Czy wyszło jej to na dobre? Musicie przekonać się sami.

Źródło: https://wydawnictwo-granda.pl/produkt/hania-i-beksa-lale/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Hania i beksa lale"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl