Gold

| Dodano: 5 lipiec 2022 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Natalii, jako Pani Gold prowadzi unikatowy klub sadystek. Kobiety, które tam pracują, nie sypiają z klientami, ale na różne sposoby sprawiają im ból, doprowadzając do ekstazy. Klienci są wybierani bardzo ostrożnie i wcześniej prześwietlani pod każdym względem. Potencjalni kandydaci podpisują stosowną umowę i muszą okazać komplet wymaganych badań lekarskich. Pewnego dnia klubem zainteresował jeden z mafiosów. Za wszelką cenę postanowił zdobyć go, a do wykonania tego zadania wyznaczył swojego młodego podopiecznego. Okazuje się jednak, że los postanowił przeciąć drogi Margo i Natalii nieco wcześniej i na innych warunkach. Dziewczyna dość szybko orientuje się, że młody mężczyzna, który stracił dla niej głowę i najprawdopodobniej po raz pierwszy w życiu się zakochał, ma jakieś ukryte plany względem klubu. Nie wie tylko czy Margo odkrył, że to ona jest właścicielką klubu Gold. Szybko wychodzi na jaw, że mężczyzna jest zupełnie nieświadomy jej podwójnego życia i nie ma pojęcia, że jego cel, to właśnie ona…

Miłość, zdrada, kłamstwa, morderstwa i niespodziewane zwroty akcji tworzą pajęczą sieć, w którą wpada się coraz głębiej, by dobrnąć do zaskakującego zakończenia.

Źródło: https://www.psychoskok.pl/produkt/gold/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Gold"

Opinia

Awatar użytkownika

"Gold" to powieść o dość kontrowersyjnej fabule, ale bardziej niż elementy sadyzmu przyciąga uwagę budowa głównej bohaterki i jej przeżycia. Przemoc psychiczna zostawia głębokie, trwałe ślady, i Natalia bardzo dobrze oddała ten stan (skąd wiem? Bo sama byłam kiedyś ofiarą, i choć związek skończył się on wiele lat temu, wspomnienie złego traktowania pozostało).
Kolejny plus za poczucie humoru, takie czarne bardzo lubię
Polecam  Ale tylko jeśli nie triggerują Was książki z motywem przemocy psychicznej.

Dziękuję @natalka.mielczarek za egzemplarz ebooka do recenzji

https://www.instagram.com/p/Ch5Nx4KsgCH/

31 sierpień 2022 10:05

Opinia

Awatar użytkownika

Jakiś czas temu otrzymałam propozycję od Autorki Natalii Mielczarek @natalka.mielczarek by zrecenzować jej książkę "Gold". Jak wiecie - lubię poznawać nowych autorów I książki, więc chociaż występował tam wątek mafijny (z którym za bardzo nie przepadam) zdecydowałam się przeczytać.

Gold to historia Natalii, która zakłada nietypowy klub dla panów o specyficznych skłonnościach. Pracują w nim sadystki, które zadają ból swoim klientom. Pewnego dnia w klubie pojawia się Margo. Nie jest on typowym klientem, to mafioso, który na zlecenie szefa ma przejąć klub Natalii. Sytuacja nieco się komplikuje, bo kobieta, jako Mery, zaczęła się spotykać z Margo w "prawdziwym" życiu. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami...

Muszę zacząć od tego, że to nie jest książka dla wszystkich. Niektórzy mogą poczuć się zniesmaczeni lub oburzeni sposobem, w jaki Autorka opisuje "usługi" w klubie Gold. Jeśli o mnie chodzi - bardziej nie podobało mi się przedstawienie dziewczyn tam pracujących i ich podejścia do klientów. Niby wszystkie mają traumatyczne przeżycia i teraz wyżywają się na facetach, ale ja tego nie kupuję. Postaciom ( wszystkim, łącznie z główną bohaterką) brakuje głębi, ich motywacja jest słaba ( właściwie tylko jedna ma tak naprawdę mocne powody, by nienawidzić mężczyzn). A ich teksty i zachowanie... Grupa płytkich kretynek - nie polubiłam żadnej, ale też Autorka opisała je dość pobieżnie. Trochę więcej dowiadujemy się o Natalii, ale tu też nie ma szału.

Książkę czyta się dość szybko, dużo się dzieje, ale czegoś mi zabrakło...
Pomysł był całkiem niezły, ale ... Autorka ma potencjał, ale jeszcze trochę musi popracować nad warsztatem i tworzeniem bohaterów.
Ale to tylko moja opinia - Wy możecie mieć całkiem inną
Dziękuję Natalii za zaufanie I e-booka do recenzji

https://www.instagram.com/p/Chtv-2jsoW_/

29 sierpień 2022 09:35

Nowa opinia

Recenzje dla: "Gold"

Sekrety, pragnienia, erotyczne fantazje, taki jest GOLD

Bardzo często tłumimy w sobie również emocje, zwłaszcza te negatywne. Żale, agresja, nieodreagowany stres kłębią się w ludzkich umysłach i nie znajdując właściwego ujścia, zatruwają życie. Główna bohaterka powieści pt. „Gold” postanowiła zmienić swoje życie i kilku innych kobiet po przejściach, które, tak jak ona, nie radziły sobie z negatywnymi emocjami. I tak właśnie narodził się pomysł otwarcia elitarnego klubu sadystek… Całe przedsięwzięcie zostało bardzo starannie przygotowane. Najważniejsze założenia...

Gold - bulwersuje, zaskakuje i wykazuje korzystny wpływ na ludzki umysł

Ta powieść porusza zmysły i zmusza do zastanowienia się nad wieloma kwestiami. Niektórzy po przeczytaniu tej lektury mogą stać się zupełnie innymi ludźmi. Przerażające opisy na długo potrafią pozostać w pamięci. Czy Ty uważasz, że poradzisz sobie z obrzydliwymi historiami? Czy będziesz w stanie docenić ukazanie ludzkich zwłok? Trzeba ujawnić, że pod pseudonimem „Pani Gold” skrywa się Natalia. Ta kobieta prowadzi mrożący krew w żyłach klub sadystek. Kobiety pracujące w tym złowrogim miejscu nigdy nie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl