"Gorzki smak marzeń"

| Dodano: 20 grudzień 2021

Share

Okładka

Twoja ocena

W drugiej części dylogii zatytułowanej Gorzki smak marzeń pojawi się nastoletnia bohaterka, która będzie wszystkim wmawiać, że należy do rodziny Wolfów. Początkowo nikt jej w to nie uwierzy, ale Nicole się nie podda i zrobi wszystko, by się wyrwać z piekła, w którym się znajduje.

Dążąc do celu, narazi na niebezpieczeństwo i siebie, i Laurę. Będzie przeżywać chwile zwątpienia, które doprowadzą ją na skraj wyczerpania nerwowego. Doskwierająca dziewczynie samotność i brak zrozumienia ze strony dorosłych stanie się przyczynkiem do ryzykownych zachowań.
Spotkanie Nicole dużo znacząco wpłynie na postrzeganie świata przez Laurę. Kobieta odnajdzie w sobie nieznane wcześniej cechy charakteru i zacznie inaczej podchodzić do świata. Niełatwe relacje z dziewczyną nauczą ją cierpliwości, ale też pokażą, że upór może doprowadzić do zmiany zachowania. Każda z nich będzie przeżywać upadki i wzloty, dzięki czemu lepiej poznają siebie i swoje potrzeby. Zrozumieją, jak istotne jest budowanie relacji i więzi emocjonalnych z drugim człowiekiem, ale też dostrzegą, jak łatwo stracić to, co się naprawdę liczy.

Słodki smak marzeń (tom 1) i Gorzki smak marzeń (tom 2) to współczesna dylogia o życiu zdominowanym przez pracę i karierę zawodową, w którym brakuje czasu i siły na głębsze uczucia, a kiedy przychodzi chwila refleksji, okazuje się, że może być już za późno na zmiany.

Premiera: październik 2021 r.

Dostępna w

Opinie o: ""Gorzki smak marzeń""

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl