"Adela. Krok w przyszłość'

| Dodano: 20 grudzień 2021

Share

Okładka

Twoja ocena

Adela i Albert są już cztery lata małżeństwem. Wydawało się, że dziecko scali uczucia i małżeństwo, lecz choroba syna tylko wywołuje większy stres u Adeli.
Adela. Krok w przyszłość

Okazuje się, że Pawełek jest dzieckiem autystycznym. To tylko wzmacnia Adelę w relacjach z obcymi ludźmi, którzy tak naprawdę są jej najbliższymi osobami. Maria, Ula, Joanna to kobiety, które przekazują pozytywną energię przyjaciółce, lecz pewne sprawy Adela musi w końcu sama wyjaśnić i załatwić. Świadomość "inności" dziecka nie jest łatwa do przyjęcia dla rodzica, dlatego Adela początkowo wypiera tę myśl, ale rzeczywistość nie pozwala jej o tym zapomnieć.

Adela chce zweryfikować wypowiedź Patrycji, z którą przypadkowo się spotkała. Chce zrozumieć motywy postępowania ciotki. Tak łatwo ją osądziła, a teraz musi upewnić się, że nie. Nie odpuszcza, aby dociec prawdy. Pewnego dnia otrzymuje przesyłkę z listami, które konfiskowała opiekunka z domu dziecka, i które nigdy do niej nie trafiły. Patrycja wyjaśnia w nich wiele spraw…

Krok w przeszłość (tom 1) i Krok w przyszłość (tom 2) to współczesna dylogia o relacjach rodzinnych, chorobie, niedomówieniach i sekretach bliskich osób.

Dostępna w

Opinie o: ""Adela. Krok w przyszłość'"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl