Noc inna niż wszystkie

| Dodano: 5 wrzesień 2021 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Dramatyczna historia opisana w tej powieści wydarzyła się naprawdę.
Główni bohaterowie to młodzi, szczęśliwi małżonkowie, Basia i Mateusz. Niebawem miało przyjść na świat ich dziecko, więc wierząc w siłę łączącego ich uczucia, postanowili walczyć o swoją małą rodzinę. Nie spodziewali się jednak, co ich czeka.

Rodziny Baśki i Mateusza nigdy nie pogodziły się z faktem, że są razem. Zamiast pomagać, zrobiły wszystko, aby ich rozdzielić. Porwanie Basi przez nieznanych sprawców , to kryzysowa sytuacja, z którą musiał radzić sobie Mateusz.

Kiedy porywacze zaczęli dopominać się o okup, Mateusz postanowił, że nie spełni ich żądań. W ten sposób chciał uniknąć eskalacji gróźb, nierzeczywistych wymuszeń oraz psychicznego terroru. Mężczyzna zamierzał samodzielnie uratować żonę. Szkoda, że porywacze nie zamierzali czekać na jego ruch.
Kategoryczna odmowa spełnienia finansowych wymagań oprawców, zakończyła się dramatycznie. W niedługim czasie odnaleziono zwęglone, postrzelone ciało kobiety. Czy tej tragedii można było uniknąć? Na to pytanie odpowiemy, po przeczytaniu tej powieści.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/noc-inna-niz-wszystkie/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Noc inna niż wszystkie"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl