Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje

| Dodano: 15 lipiec 2021 | Dodana przez: Monika Urban

Share

Okładka

Twoja ocena

Ta książka zmieniła życie milionów ludzi na całym świecie – może zmienić i twoje

Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje to książka o trudnych partnerach: nieprzyjaznych, nieprzystępnych, napastliwych, o silnej tendencji do dominacji i stosowania przemocy psychicznej. Wyjaśnia podłoże takich postaw i zachowań. Radzi, jak wychowywać dzieci, by one z kolei nie stały się kiedyś dręczycielami lub ofiarami. Uczy, jak postępować, by nie zostać tą stroną, która przegrała i siebie samą, i swój związek – jak być mądrą w miłości. Książka jest też przyjazna mężczyznom, pomaga uzdrowić związki z nimi, pomaga również im samym się zmienić.
Susan Forward to wybitna amerykańska terapeutka i autorka poradników. Polskiemu czytelnikowi znana jest m.in. z Toksycznych rodziców, Szantażu emocjonalnego, Toksycznych namiętności czy wydanego przez REBIS bestselleru Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje.

Źródło zdjęcia: speakerpedia.com
Joan Torres to współautorka bestsellerowego Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje. Przetłumaczyła na język angielski Antygonę w Nowym Jorku autorstwa Janusza Głowackiego.

Źródło: https://www.rebis.com.pl/pl/book-dlaczego-on-nie-kocha-a-ona-za-nim-szaleje-joan-torres-susan-forward,SCHB01153.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje"

Opinia

Stop dla relacji któe niszczą

Awatar użytkownikaPrzewodnik po związku Susan Forward to nie tylko lektura dla  kobiet żyjących w toksycznych związkach. To również doskonałe źródło wiedzy na temat relacji w związku z mężczyzną-mizoginistą. Lektura uświadamia również samym oprawcom, że problemy w związku pochodzą od nich  i że to właśnie oni stali się zaczątkiem pogłębiającego się nieporozumienia.

 

 

„Toksyczny związek zużywa ogromne ilości energii. Nic bardziej nie wyczerpuje niż napięcia i konflikty, i nic nie potrafi nas bardziej natchnąć radością i wzmocnić wewnętrznie niż postanowienie, że będziemy siebie akceptować i w ogóle będziemy sobą".

 

Książka pomoże kobietom w trudnych związkach odzyskać zachwianą równowagę. Pomoże podnieść się po nieudanym związku i stanąć stabilnie na nogach, a przede wszystkim już więcej nie wchodzić w toksyczne, wywołujące złe emocje relacje z mężczyznami. Stop dla relacji, które niszczą i zabijają w nas poczucie własnej wartości.


cała recenzja na stronie: http://autorzy365.pl/stop-dla-relacji-ktore-niszcza_a6833

10 sierpień 2021 20:22

Nowa opinia

Recenzje dla: "Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje"

Stop dla relacji, które niszczą

Książka Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje powstała nie tylko, by przynieść ulgę kobietom, by zrozumiały co dzieje się w ich związkach, ale również po to by miały świadomość jak mogą temu zaradzić i przeciwdziałać. W książce autorka skupia się na kwestiach związanych z „trudnym partnerem” – tym niedostępnym emocjonalnie, oziębłym, często krytykującym i dominującym. A przecież nie zawsze taki był. Na początku znajomości szarmancki, niezwykle czarujący i romantyczny. Co się z nim stało? Dlaczego...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl