Lila

| Dodano: 9 lipiec 2021 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Miłość masz taką, na jaką sobie pozwolisz... Ta miłość jest pełna emocji. Nie brakuje w niej mocnych wrażeń i emocjonalnych huśtawek. Historia romantyczna rozgrywająca się niemal wyłącznie we włoskich plenerach podczas krótkich wakacji.

Akcję rozpoczyna wspomnienie sprzed trzech lat i wiąże przeżycia Lilii z losami jej przyjaciółki. Teraźniejszość natomiast kończy sielankowa atmosfera przyjęcia w posiadłości Costello.

Lilianę i Marco, łączył kiedyś wakacyjny romans, zakończony zawodem miłosnym. Uczucie wciąż jednak się tli. Po telefonie od najlepszej przyjaciółki Natalii, Lila wraca do Włoch. Spotyka się tam również z Marco. Wspomnienia dawnych namiętności powracają, a uczucie, którym młodzi się darzyli, staje się bardziej intensywne.
Dla Lili wielki świat stoi otworem nie brakuje tu markowych ubrań, stylistów i makijażystów. Ale czy happy end Lili stanie się zapowiedzią happy endu całej historii trójki przyjaciółek, warszawskich studentek, ich zagranicznych miłości, a także przeplatających się losów?

Agnieszka Kraśkiewicz powraca z kolejną historią, w której fabuła zadowala, a zarazem zdumiewa. Miłość, duże pieniądze, porwanie dzieje się dużo.

Powieść łączy się jak puzzle z poprzednią książką autorki, z ""Pięknym"". Nie stanowi jednak jej dalszego ciągu w tradycyjnym rozumieniu, jako kontynuacja znanej historii. Jednakże jest urozmaiceniem i rozszerzeniem przedstawionych tam wydarzeń.
Musisz poznać tą historię...

Patronat objęli: Oaza recenzji – Mirosława Dudko, Weź przeczytaj, czyta.mymamy, Kulturalne Rozmowy – Sylwia Cegieła

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/lila/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Lila"

Opinia

Awatar użytkownika

Książka mam wrażenie jest bardziej dopracowana i dzięki temu czyta się przyjemniej. Historia romantyczna, cała książkę można odczuć jak czują się bohaterowie. Naprawdę polecam, tak dobre fabularnie książki jeszcze nie miałem okazji czytać.

24 sierpień 2021 08:27

Opinia

Awatar użytkownika


Przyjemna, romantyczna fabuła dająca odczuć targające bohaterami namiętności, pożądanie i łączące ich więzi miłości, którą muszą sobie uświadomić wskutek różnych wydarzeń, zwłaszcza wówczas, gdy dzieli ich odległość i czas. To opowieść o miłości z wątkiem mafijnym, ale nie jest to typowy romans mafijny. Na pierwszy plan wysuwają się relacje między Lili i Marco, w które wplecione zostały wątki związane z rodzinnymi tradycjami, biznesowymi układami i włoskimi klimatami. Ta część podobała mi się bardziej, niż „”Piękny” ze względu na mniejszą ilość wulgaryzmów i prostackich zachowań. Oczywiście są też sceny erotyczne, ale nie dominują nad całością, lecz jedynie mają charakter dopełniający.


https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/07/834-lila-tom-2-przedpremierowo.html

26 lipiec 2021 09:37

Nowa opinia

Recenzje dla: "Lila"

Miłość i wszystkie jej oblicza

Jak się trafia do takiego świata – rzeczywistości przewyższającej najśmielsze pragnienia? Tego Lila oczywiście nie mogła wiedzieć i nie wiedziała, stało się samo. Los… Wystarczy być. We właściwym miejscu. We właściwym czasie. I trafić na właściwego człowieka. Tego jedynego – upragnionego, który na początku jest ledwie tajemniczym nieznajomym z hotelowego balkonu („seksowny głos”), a nieco później równie tajemniczym, ale wciąż nieznajomym, choć tym razem już z plaży, gdzie uratował Lilę z opresji. Historia...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl