Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie

| Dodano: 17 luty 2021 | Dodana przez: Monika Urban

Share

Okładka

Twoja ocena

Polecam Ci książkę „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie” z dedykacją od autora. Poniżej przedstawiam fragmenty książki, aby Czytelnik mógł sam ocenić jej poziom oraz formularz zakupu w przypadku zainteresowania lekturą. Książka jest sensowna i wesoła :) Poprzez dobre słowo i uśmiech :) ma skłaniać do przemyśleń. Być taka do poczytania, do przejrzenia.

Źródło: http://jaceklapinski.pl/z-usmiechem-ci-do-twarzy/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie"

Opinia

Z uśmiechem nam do twarzy

Awatar użytkownika

Autor poprzez dobre słowo i uśmiech zachęca Czytelnika do przemyśleń, refleksji na temat sensu różnych rzeczy (Rozwój, Świadomość, Nawyk, Zmiana, Lęk, Stres itp.), zdrowia (Rozwój psychiczny, Odpoczynek, Bieganie, Poziom aktywności) oraz odchudzania (Dieta rozsądna, Witaminy, Zrób badania). Książka zapewnia  ponad 100 sugestii, inspiracji skłaniających do zastanowienia, a dla tych, którzy posiadają  poczucie humoru, książka ta daje jeszcze więcej uśmiechu. Każdy podrozdział opatrzony został metamorfozami i dowcipami.

„Ta książka ma być jak płynąca rzeka – jak Narew (wielowątkowa), a nie jak zamulony staw. Myśli mają swobodnie płynąć, przeplatane metamorfozami i dowcipami”. Książka zawiera również dodatek w postaci złotych myśli. Jest ważnym elementem ułatwiającym osiąganie sukcesów i bycie szczęśliwym.


link do artykułu - http://autorzy365.pl/inspiracje-zyskuja-na-wartosci-tylko-wtedy-gdy-sie-nad-nimi-zastanowimy_a6757

10 marzec 2021 14:15

Nowa opinia

Recenzje dla: "Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie"

Inspiracje zyskują na wartości tylko wtedy, gdy się nad nimi zastanowimy

  Powiązania między umysłem a ciałem są nadal najbardziej tajemniczym obszarem ze wszystkich, ale nauka zawsze odkrywa więcej. Dla większości z nas jest jasne, że nasze nastroje mogą wpływać na nasze fizyczne samopoczucie. Kiedy jesteśmy szczęśliwi, zwykle czujemy się lżejsi, nasz umysł jest jaśniejszy i jesteśmy bardziej energiczni. I odwrotnie, kiedy jesteśmy przygnębieni niepowodzeniem, czujemy się pozbawieni motywacji, zmęczeni a czasami czujemy się fizycznie źle.Nadszedł czas, aby przejąć kontrolę...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl