On

| Dodano: 17 grudzień 2020 | Dodana przez: Monika Urban

Share

Okładka

Twoja ocena

To żadne love story, a historia namiętności i pożądania, prowadząca do niebezpiecznych konsekwencji.
Romantyczna sceneria przykryta jest mgłą tajemniczości, przerażenia i brutalności, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku…


Józefina to młoda, poukładana kobieta, mająca sprecyzowane plany na przyszłość. Odważna, atrakcyjna i spełniona zawodowo żyje spokojnie u boku Mateusza, kiedy niespodziewanie w jej poukładany świat wkracza Andrzej. Zauroczona mężczyzną daje ponieść się namiętnościom i pożądaniu. Szybko okazuje się jednak, że te niezwykłe doznania i nieznane dotąd emocje, obfitują również w negatywne uczucia. Anonimowe wiadomości i napaść we własnym mieszkaniu, pogłębiają strach dziewczyny. Jej życie zamienia się piekło, które zaciska palce na szyi i pozbawia dopływu powietrza.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/on/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "On"

Opinia

Awatar użytkownika

Na początku póki jeszcze ta historia nie zrobiła mi siana z mózgu muszę podziękować i pogratulować @malgorzatablochluczak pomysłowości, bo uważam że debiut jest naprawdę udany żeby nie powiedzieć więcej jest to naprawdę jeden z niewielu grudniowych hitów które mialam możliwość przeczytać. O matulu co też się że mną działo podczas lektury tej książki. Ale co się dziwić książki @wydawnictwopsychoskok potrafią oszołomić i ta spełnia to zadanie w pełni. Czytając "On" odczuwałam na przemian podniecenie podsycane co rusz do granic możliwości i obawy że tytułowy On wyskoczy nagle z czytnika.

Finka i Mateusz to para młodych zakochanych ludzi w których życie wkradać się zaczyna rutyna więc gdy Józefina w dość tajemniczych okolicznościach poznaje Andrzeja już wiadomo że facet poruszył w posadach jej mały poukładany świat. Mężczyzna w brązowej kurtce nie będę ukrywać potrafił zawrócić w głowie i sama jako czytelniczka uległam jego magnetycznemu urokowi. Jednak w tej historii nic nie będzie takie jakie się wydaje. Na światło dzienne wypuszczone zostaną mniej lub bardziej świadomie demony z przeszłości.Zwroty akcji, tajemnicze liściki, śledztwa policyjne. Nasza Finka przestaje czuć się bezpiecznie we własnym mieszkaniu czując co chwilę na sobie zimny oddech stalkera który nie wiedzieć czemu obrał ją sobie za cel usuwając przy tym wszelkie przeszkody.

W tej historii niczego nie można być pewnym a już na pewno nie takiego zakończenia.No dobra mnie ono akurat zaskoczyło nie spodziewałam się że autorka tak pokieruje losami Mateusza, Józefiny czy nawet Andrzeja. Choć w pewnym momencie przeszło mi przez myśl dlaczego Górski zachowywał się tak jak się zachowywał więc kiedy wszystko stało się jasne koniec nie mógł być inny. Zdecydowanie za szybko historia dobiegła swojego finału ale w gruncie rzeczy ten finał mnie satysfakcjonuje.A tych którzy nie mieli okazji poznać jeszcze debiutanckiego thrillera erotycznego od @malgorzatablochluczak zachęcam do lektury naprawdę warto.

6 styczeń 2021 21:20

Opinia

ciekawa książka

Awatar użytkownika

Książka rewelacja. Napiszę o tym dłuższą recenzje. Nie mogę się doczekać na kolejne książki autorki. Doskonały debiut literacki - powodzenia Pani Małgorzato ;)

17 grudzień 2020 09:25

Nowa opinia

Recenzje dla: "On"

Niezwykły thriller erotyczny

  Główna bohaterka to młoda kobieta, która praktycznie ma wszystko, czego w życiu pragnęła, jednak, kiedy w jej życiu pojawia się tajemniczy nieznajomy, traci zdrowy rozsądek i pozwala się ponieść pragnieniom i marzeniom. Szybko jednak okazuje się, że ten nieznany świat, choć daje niesamowite doznania i wzbudza dotąd nieznane emocje, obfituje również w te negatywne uczucia, które były jej do tej pory obce. Do tego zaczyna jej towarzyszyć nieustanne poczucie niepokoju z powodu anonimowych wiadomości,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl