Anioły są wokół nas

| Dodano: 27 sierpień 2020 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Wyjątkowa książka, która wskazuje na znaczenie duchowego aspektu ludzkiego życia. Fabuła stopniowo pozwala odbiorcom ukierunkować uwagę na to, co stanowi część niematerialnej rzeczywistości. Zrozumiemy, że postrzegając siebie, jako istotę duchową, zyskujemy szansę czerpania pełni ze swojego istnienia. Co ważne, zyskamy pewność, że nie powinniśmy obawiać się tej drogi, ponieważ towarzyszyć będą nam aniołowie oraz inne istoty świetliste.

Wszyscy, którzy sięgną po tę książkę, uzyskają szeroką wiedzę duchową. Wspomniane zostały popularne miejsca odwiedzone przez autorkę. Omówione są także podróże osób, które odważyły się wybrać do niematerialnej rzeczywistości. Dzięki temu uzyskamy wiadomości, między innymi o cywilizacji Majów. To oni przecież pozostają twórcami wysoko rozwiniętej technologii duchowej Atlantów.

Należy podkreślić, że do książki dołączona jest płyta z nagraniem jednej piosenki „Anioły są wokół nas”.
Śpiew - Elwira Werecka
Słowa,chórki - Agnieszka Symołon
Muzyka - Agnieszka Symołon,Robert Bielak
Produkcja muzyczna - Robert Bielak
Agencja Artystyczna Start - Off

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/anioly-sa-wokol-nas/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Anioły są wokół nas"

Opinia

Awatar użytkownika

„Anioły są wokół nas” to niewielka objętościowo książka licząca sobie 64 strony wypełniona konkretnymi informacjami podzielonymi na krótkie rozdziały ukazujące duchową stronę życia każdego z nas. Pani Elwira zamieściła przykłady z września 2018 roku pokazujące w jaki sposób anioły udzielały wsparcia zarówno jej bliskim, znajomym i samej autorce. Na kolejnych stronach zabiera nas w podróż do najbardziej popularnych miejsc mocy, opisuje eteryczne siedziby Archaniołów, czakry i portale Ziemi oraz zaginione miasta Majów. Są to krótkie relacje, złożone z najważniejszych informacji na ten temat oraz zwięzłe opisy jej pobytu w niektórych z nich. Autorka potraktowała je bardzo skrótowo a są to tematy niezwykle interesujące, dlatego warto byłoby je rozwinąć nieco szerzej.

Książka na jeden wieczór dodająca otuchy i nadzieję.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/10/658-anioy-sa-wsrod-nas.html


30 pażdziernik 2020 09:55

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl