29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety

| Dodano: 29 lipiec 2020 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

„29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety” to klarowne poglądy na życie, a także pewnego rodzaju wskazówki dla młodzieży, ludzi zagubionych. To nie jest poradnik z gatunku psychologicznych.

Autorka chce nakłonić czytelnika do przemyśleń, do głębszego zastanowienia się, co tak naprawdę jest sensem życia.

W niniejszej książce autorka wyraża prawdziwą siebie, to co ją inspiruje, denerwuje i zachwyca. Są to jasne poglądy na różne etapy i dziedziny życia, a także dotyczące postaw ludzi w dzisiejszych czasach.

W książce poruszane są między innymi takie tematy jak: małżeństwo, problemy młodzieży, związek, niepełnosprawność, aborcja, młodzież w dobie mediów społecznościowych, odpowiedzialność za innych, motyw szczęścia, wybaczenie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/29-aspektow-zycia-spojrzenie-mlodej-kobiety_p1150 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety"

Opinia

Awatar użytkownika

Bardzo mnie ona zaintrygowała. Codziennie zmierzamy się z przeciwnościami losu i przeróżnymi problemami. Większość niszczy nas od środka, nie możemy sobie z nimi poradzić. Mamy wiele spojrzeń na życie oraz oczekujemy od niego coraz więcej. Autorka opowiada o etapach życia i wprowadza nas w stan w którym, jesteśmy tylko my i książka. Podejmujemy decyzje, które przez całe życie będą o sobie przypominać. Widzimy świat z punktu widzenia autorki, ale my sami także widzimy inaczej. Dzięki podanym wytłumaczeniom aspektów możemy tworzyć wyjaśnienia oraz refleksje. Wdrażamy w życie nowe udoskonalenia.

W tej lekturze są porady na wszystkie tematy związane z istnieniem. Spotykamy się z problemami o których boimy się mówić wprost. Książka bardzo przypadła mi do gustu. Od samego początku wciągnęła mnie i nie mogłam się oderwać. Czułam przerażenie, niepewność, ale także radość związane z podanymi faktami. Zostanie ona na pewno w mojej pamięci na dłużej. Zmieniła trochę moje myślenie w zakres toczącego się wokół nas.
https://www.instagram.com/p/CETmh7KJE55/

27 sierpień 2020 12:10

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl