Odwrotność raju

| Dodano: 23 lipiec 2020 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Tomik poetycki przesycony oceną ludzkich postaw i zachowań. Posługując się liryką poeta, jako baczny obserwator świata, dokonuje wnikliwej analizy otaczającej go rzeczywistości. Wychwytuje najważniejsze niuanse. Dostrzega to, co w zabieganej codzienności często nam umyka. Stara się przekazać czytelnikom wszystko, co najważniejsze.

Ten tomik skłania do refleksji i zadumy. Zaczytani w kolejne utwory, zaczniemy rozumieć, że ludzkość zatraciła sens. Gonitwa za niespełnionymi marzeniami prowadzi donikąd. Wiara, że ideał jest osiągalny to utopia. A prawdziwe dobro to mrzonka, skoro nieopodal nas ludzie muszą egzystować w odwrotności raju.

Poezje moje wyrażają głębokie rozczarowanie człowiekiem i tęsknotę za Rajem. Są odbiciem szczątków wiedzy, którą dały nam wielkie filozofie, religie oraz nauka. Ale przede wszystkim uczuć, które są instynktowne, ale niestety wielokrotnie ukryte. – Maksymilian Born

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/odwrotnosc-raju/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Odwrotność raju"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl