Melodia końca świata. Księga pierwsza

| Dodano: 28 luty 2020 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Żyjącym na Ziemi ludziom grozi zagłada. Rudowłosa półbogini Aflare planuje eksterminację ludzkości. Jako władczyni podziemia za moment rozpocznie siódmą Armagenie, która ma zakończyć się unicestwieniem świata. Może jej się udać, bo w swoich działaniach nie będzie sama? Kto ją wesprze?

Bezwzględna Aflare nie cofnie się przed niczym. Nie spodziewa się jednak, że na Ziemi, naprzeciw niej staną potężni magowie. Nie jest również w stanie przewidzieć, że w chwili, gdy uzna się za zwyciężczynie, otworzy się portal do równoległego świata – Excadii. By móc poradzić sobie w tej pełnej magii przestrzeni, będzie musiała znaleźć potężnych sprzymierzeńców. To dlatego wyruszy na poszukiwania swojej siostry Neblare.

Ta pełna magii i nadprzyrodzonych sił opowieść trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Okrucieństwo, żądza zagłady i krwiożercze instynkty zetrą się z męstwem i gotowością poświęcenia własnego życia dla najważniejszych wartości.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/melodia-konca-swiata-ksiega-pierwsza/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Melodia końca świata. Księga pierwsza"

Opinia

Awatar użytkownika

Króciutka, ale dobra lektura dla fanów fantastyki...
____
Aflare ma zamiar zniszczenie świata, zgładzić ludzkość, która stąpa po ziemi. Napotyka jednak przeszkodę w postaci magów, którzy mieszkają na ziemi. Gdy wszystko jednak zmierza ku jej wygranej, niespodziewanie otwiera się portal do świata równoległego - Excadii.
By mogła funkcjonować pewnie w tym miejscu postanawia odnaleźć Neblare, swoją siostrę która została w górach. Wraz z jej odnalezieniem, oraz sługą Borabem wyruszają do celu.
____
Książka mająca zaledwie 49 stron. Jest znacznie różnica się od innych pozycji w tym gatunku. Napisana została w formie wierszu. Myślę, że jest to ciekawy zabieg. Nie jestem dużą fanką takiego zapisu, aczkolwiek dobrze ją będę wspominać. Bohaterka to naprawdę ciekawa osoba, która prowadzi nas do magicznego świata.
Zachęcam poznać naszą Aflare

https://www.instagram.com/p/CCJBwMyBjab/

6 lipiec 2020 09:34

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl