Chihuahua wojownik z Meksyku

| Dodano: 28 luty 2020 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Ten poradnik dedykowany jest miłośnikom rasy Chihuahua. Zgromadzono w nim najważniejsze informacje na temat tych maleńkich piesków. Po pozycję powinni więc sięgnąć obecni oraz przyszli właściciele chihuahua, a także osoby, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych niezwykłych psiaków.

Chihuahua to psy o imponującym rodowodzie. Nie wszyscy wiedzą, że wywodzą się od historycznej rasy techichi, która swego czasu występowała na terenie obecnego Meksyku. Maleńkie ciałko skrywa wierne serce oraz niezłomny charakter. Te miniaturowe psiaki podbiły serca właścicieli na całym świecie. O ich popularności nie zadecydowała jednak sama uroda. Przyjacielskie usposobienie chihuahua to najważniejsza cecha tej rasy. Według klasyfikacji FCI są to psy do towarzystwa. Nie nadają się więc do żadnej prace, ale to nieważne, bo chihuahua przede wszystkim ma umilać życie swojemu właścicielowi.

W poradniku znajdziemy najważniejsze informacje. Autorka będąca pedagogiem, psychologiem zwierząt oraz jedną z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Zwierząt, dokonała wnikliwej analizy tej rasy. Poznamy interesujące fakty kulturowe i historyczne związane z genezą rasy. Przekonamy się, że te czworonożne, milusińskie maleństwa tak naprawdę mają charakter prawdziwych wojowników. Wyczulone zmysły pozwalają im natychmiast reagować na każde zagrożenie.
rócz ciekawostek i najważniejszych wiadomości dotyczących chihuahua w poradniku znajdują się wytyczne dotyczące pielęgnacji i wychowania psa tej rasy.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/chihuahua-wojownik-z-meksyku/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Chihuahua wojownik z Meksyku"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl