Spełniona miłość

| Dodano: 13 listopad 2019 | Dodana przez: psychoskok

Share

Okładka

Twoja ocena

"Spełniona miłość" to trzecia część historii o Agacie i Piotrze i o ich wyśnionej a także zakazanej miłości. Agata biegnie do domu powiedzieć Piotrowi, że będą mieli dziecko; jest tak samo szczęśliwa jak i niepewna tego co dalej. Piotr usiłuje rozwieźć się z Elwirą, która po śmierci matki ciągle nie może dojść do siebie. Obwinia Piotra za śmierć swojej matki i nie cofnie się przed niczym, żeby go zniszczyć. Nie zawaha się nawet przywoływać ducha matki i używać czarnej magii. Jaki będzie tego finał dla niej i dla Piotra?
Mirella ma coraz więcej wątpliwości co do związku z Maćkiem. Kocha go, ale nie umie zapanować nad jego zaborczością, Maciek natomiast chciałby się nią opiekować nie pozostawiając jej wiele miejsca na własne decyzje. Czy związek dojrzałej kobiety, która wie czego chce i mężczyzny, która uważa że i tak wie lepiej ma szansę przetrwać? Czy miłość zwycięży wszelkie przeszkody a zakochani pójdą na kompromis?

Źródło: http://www.ebooki123.pl/spelniona-milosc_p1082 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Spełniona miłość"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl