A co, jeśli? Pytania zmieniające Twój świat

| Dodano: 28 pażdziernik 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

A co, jeśli spojrzałbyś na swoje życie inaczej niż zwykle?
A co, jeśli zadałbyś sam sobie kilka pomocnych pytań?
Trzymasz w ręku książkę pełną takich pytań.
Czy odważysz się je zadać?

Pytania mają na celu zachęcić czytelnika do spojrzenia na swoje życie z innej strony. Znalezienie odpowiedzi nie jest tutaj priorytetem. Natomiast zadawanie sobie pytań wytrąci czytającego z jego utartych szlaków myślowych i podważy przyjęte przez niego konkluzje. Każdy kolejny rozdział porusza różne aspekty życia.
Codziennie dokonujemy wielu wyborów, które mają większy lub mniejszy wpływ na nasze życie. Częstokroć te decyzje nie są do końca nasze, bo opieramy je na punktach widzenia innych osób. Jednak czasem wprowadza to szereg ograniczeń w naszym życiu. Zatrzymujemy się, spowalniamy, umniejszamy, by wpasować się w przeciętność i dopasować do otoczenia. Często takim podejściem przekreślamy swoje szanse na sukces i szczęście. Ważne jest nauczyć się dokonywać własnych wyborów, by samemu kreować swoją przyszłość. Aby tego dokonać, należy zadać sobie szereg pytań, które pozwolą nam lepiej zrozumieć samych siebie i swoje potrzeby.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/a-co-jesli-pytania-zmieniajace-twoj-swiat_p1081 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "A co, jeśli? Pytania zmieniające Twój świat"

Opinia

Jak osiągnąć wewnętrzne szczęście?

Awatar użytkownika


Beata Jusik w swojej książce A co, jeśli? Propozycja innego spojrzenia na siebie, życie i na świat wskazuje nam, jakie pytania powinniśmy sobie zadać, by zacząć kreować siebie i żyć własnym życiem, nie opierając się na osądach innych, ale też nie negując ich i nie odrzucając wszystkiego, tylko i wyłącznie po to, by uwodnić sobie i światu, że my mamy rację.


cały artykuł na stronie: http://autorzy365.pl/jak-osiagnac-wewnetrzne-szczescie_a6486

5 marzec 2020 13:10

Nowa opinia

Recenzje dla: "A co, jeśli? Pytania zmieniające Twój świat"

Jak osiągnąć wewnętrzne szczęście?

Nawet jeśli te ścieżki są właściwe i prowadzą nas do szczęścia i sukcesu, to jednak warto się zastanowić, jak to się dzieje, że jest właśnie w tym miejscu swojego życia i jak mogłoby ono wyglądać, gdybym dokonał innego wyboru, bo przecież wybór jest zawsze. Każdego dnia stajemy na jakimś rozstaju dróg i dokonujemy bardziej lub mniej ważnych wyborów mających nie tylko wpływ na nasze życie, ale i na życie osób, które spotykamy.  Często dokonując wyborów podświadomie dopasowujemy się do otoczenia,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl