Biała Wieszczbiarka

| Dodano: 24 pażdziernik 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

To książka dla wszystkich zainteresowanych zgłębianiem własnego wnętrza. Poznamy fascynującą opowieść o życiu Duszy oraz pewnej dziewczyny. Świat duchowy będzie łączyć się z wymiarem materialnym.

Niniejsza pozycja została napisana przez Małgorzatę Król. Autorka od dawna zainteresowana jest tematem energii będących naturalnym elementem otaczającego nas świata. My sami, jako istoty żywe, również posiadamy niezwykłą energetyczną aurę. Dziś naukowcy nie kwestionują już przecież znaczenia takich zjawisk, jak Siła przyciągania, czy moc kwantów.

Dzięki opisanej historii zobrazowana została wyjątkowa korelacja istniejąca pomiędzy Człowiekiem a Duszą. Z łatwością będziemy mogli zrozumieć, na jakich zasadach oddziałuje nietypowe pasmo przyczynowo-skutkowych zdarzeń, doprowadzających do najróżniejszych sytuacji.

To pozycja dla pragnących poszerzać horyzonty myślowe. Zgłębianie lektury będzie prawdziwą przyjemnością. Tekst został bowiem dopełniony energetycznymi obrazami, które przygotowała sama autorka.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/biala-wieszczbiarka ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Biała Wieszczbiarka"

Opinia

Awatar użytkownika

„Biała Wieszczbiarka“ jest piękną opowieścią o naszej Duszy i jej naturze. Obserwujemy świat oczami Anny i przede wszystkim z poziomu Duszy. To jej odczucia są tu najważniejsze, jej sposób odczuwania emocji i widzenia rzeczywistości. Obdarza ona swoją towarzyszkę tym co najpiękniejsze, wspierając ją w każdej chwili, prowadząc przez meandry życia i ucząc tego, co jest dla dziewczyny wartościowe.

Pani Małgorzata Król stworzyła niezwykłą historię ukazując subtelne energie jakie otaczają każdego z nas. Wykorzystała tu koncepcję planu przedurodzeniowego, który dotyczy momentu, gdy każda Dusza godzi się na określone warunki przebywania w ludzkim ciele. Pokazuje też odczucia Duszy w momencie, gdy styka się ona z utartymi schematami myślowymi, zwyczajami i obrzędami związane z wiarą. Z jej poziomu wygląda to zupełnie inaczej. Dostrzega to także Anna, która już w dzieciństwie poznaje inne wymiary i odczuwa w odmienny sposób otaczającą ją rzeczywistość.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/01/545-biaa-wieszczbiarka.html

20 styczeń 2020 08:00

Opinia

Awatar użytkownika

Anna jest nadzwyczajną postacią. Jej narodziny, były niczym spadająca gwiazda z nieba, w którą wierzyło się, że potrafi spełniać marzenia. Bohaterka jest osobą, która dostała niezwykły dar - potrafiła zobaczyć więcej niż inni. Dzięki czytstej duszy, ogromnej sympatii i dobrem, którym przepełnione było jej serce szybko pozyskiwała nowych przyjaciół i była bardzo lubiana. Pewnego dnia postanowiła opuścić rodzinne strony, które według niej nie były jej przeznaczone. Na drodze w poszukiwaniu szczęścia staje jej pewna starsza zielarka wraz z wnukiem, która porzuciła to zajęcie.Czy to ona jest celem podróży?

To niezwykle urzekająca powieść o Annie i jej nieskazitelnej duszy. Całą historię poznajemy z jej punktu widzenia i emocji, które są w tej książce chyba najważniejsze. Główna bohaterka przeszyta jest ogromną ilością dobroci, którą okazuje każdemu człowiekowi i pod tym względem ta powieść byłą w pewnym sensie odrobinę magiczna. Na co dzień zapominamy o tym, aby wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń, aby poprawić komuś dzień czy aby po prostu przy kimś być. "Biała wieszczbiarka" uświadomiła mi, jak bardzo czasy w jakich żyjemy uległy zmianie i jak bardzo zepsuci często jesteśmy. To niezwykle pouczająca, krótka historia, którą powinien przeczytać każdy z nas dla "pokrzepienia duszy".

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4906263/biala-wieszczbiarka/opinia/55917834#opinia55917834 

20 styczeń 2020 07:55

Nowa opinia

Recenzje dla: "Biała Wieszczbiarka"

Niezwykła opowieść o przenikających się światach

Każdego dnia spotykamy nowych ludzi. Czasem ich zauważamy, czasem nie zastanawiamy się nad tym w ogóle. Jednak czy zastanawialiśmy się kiedykolwiek nad tym, czy możliwe jest, aby tuż obok, a tak naprawdę to w tym samym miejscu istniał zupełnie inny świat – taki niewidzialny, zamieszkały przez niezwykłe Istoty, które niejednokrotnie ingerują w nasze ziemskie życie? Współistniejące światy przenikają się i tylko nieliczni mają dar, aby to dostrzec. Taką niezwykłą osobą była właśnie Anna. Już podczas narodzin...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl