Czas dorosłości

| Dodano: 4 pażdziernik 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Kolejna książka z cyklu „Zza zasłony czas”. Tym razem Zdzisław Brałkowski przygotował dla czytelników zbiór opowiadań obejmujących najważniejsze wspomnienia z lat 70. i początku lat 80. XX wieku.

Był to szczególny czas. Nie brakowało przemian ekonomicznych i politycznych. Gospodarką natomiast rządziły specyficzne mechanizmy. Niepewność nie mogła jednak przeszkodzić młodym ludziom w kształtowaniu swojej przyszłości.

Zdzisław Brałkowski opisał najciekawsze momenty ze swojej przeszłości. Dzięki temu zrozumiemy,. z jakimi wyzwaniami w ówczesnym czasie musiał radzić sobie młody mężczyzna. Początkowe, wspólne życie z rodzicami i rodzeństwem musiało ustąpić miejsca przyjętej roli męża i głowy własnej rodziny.

Starsi czytelnicy z całą pewnością w trakcie lektury będą mogli powspominać własną młodość. Natomiast przedstawiciele młodego pokolenia z zaciekawieniem porównać wczoraj z dziś.

Patronat nad książką objęli: Grudziądz 365.pl – Portal Informacyjny – Portal Miasta Grudziądz, Oaza recenzji

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/czas-doroslosci ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Czas dorosłości"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku