Przetrwać próbę czasu

| Dodano: 4 pażdziernik 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Poruszająca powieść o żywiołowej namiętności poddanej próbie czasu. Nie zabraknie wzruszeń, ale również radosnych momentów.

Główna bohaterka to inteligentna pani architekt Aldona. Jej największe marzenie to założenie szczęśliwej rodziny. Jak dotąd los jej jednak nie sprzyja. W wieku 19 lat została uwiedziona przez starszego mężczyznę i wbrew woli rodziców poślubiła go, wierząc, że będzie to miłość na całe życie. Niestety, rozczarowanie przyszło szybciej, niż mogła się spodziewać. Zaborczy mąż robił wszystko, żeby przestała kontaktować się z najbliższymi i przyjaciółmi.

Aldona zdecydowała się odejść od męża w momencie, gdy kazał jej usunąć ciążę. Podjęcie decyzji nie było dla niej łatwe, ale wsparły ją przyjaciółki. Z ich pomocą postara się odzyskać równowagę.

Bohaterka zamierza czerpać z życia garściami. Chce nadrobić stracone lata i nareszcie znaleźć godnego zaufania partnera. Po serii nieudanych spotkań na jej drodze stanie zabójczo przystojny Borys. Może to właśnie ten jedyny?

Patrona nad książką objęli: Oaza recenzji, Portal dlaLejdis.pl, Littlebooklover

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/przetrwac-probe-czasu ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Przetrwać próbę czasu"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku