Gdyby ocean milczał

| Dodano: 19 wrzesień 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Poruszająca powieść obyczajowa z elementem romansu i erotyku. Autorka powieści to doceniona przez czytelników Anna Wysocka-Kalkowska. Możemy więc być pewni, że obrazowych opisów emocji, zdarzeń, miejsc, dźwięków, czy zapachów, nie zabraknie.

Przyjdzie nam poznać wyjątkową historię. Bohaterów, których napotkamy, bardzo boleśnie doświadczył los. Ich bliscy zginęli w ataku terrorystycznym przeprowadzonym nad paryską Sekwaną przez Islamskiego zamachowca. Od tego momentu w ich życiu zmieniło się wszystko. Żałoba to trudny czas, ale świat nie zamierza zatrzymać się nawet na moment.

„Póki szumi ocean, póki wieje wiatr, póki świeci słońce, póki każdego ranka zaczyna się nowy dzień... wszystko może się zdarzyć”. – Anna Wysocka-Kalkowska
To wzruszająca opowieść o bólu po stracie, nieukojonej tęsknocie, tolerancji, a także o marzeniach, radości płynącej z wewnętrznej odnowy oraz „rozkładaniu skrzydeł”.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/gdyby-ocean-milczal ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Gdyby ocean milczał"

Opinia

Przedpremierowo

Awatar użytkownika

Uważam, że jest to jedna z tych piękniejszych historii o życiu. O miłości. O śmierci. O tym, że trzeba doceniać to, co mamy. Nigdy nie wybrzydzać, nie być wybrednym. Nigdy nie wiemy, kiedy przyjdzie na nas czas i pora... Dlatego też cieszę się niezmiernie, że miałam okazję przeczytać te historię przedpremierowo i że z czystym sumieniem  MOGĘ JĄ WAM POLECIĆ. Jestem pewna, że historia ta, zostanie w mojej głowie na dłużej niż chwilę. Dziękuję serdecznie raz jeszcze autorce oraz wydawnictwu. A WAM GORĄCO POLECAM!cała recenzja na stronie: https://tylkomagiaslowa.blogspot.com/2019/10/przedpremierowo-anna-kalkowska-wysocka.html

11 pażdziernik 2019 08:49

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku