Przypływ. Magazyn literacki, nr 001/2019

| Dodano: 18 wrzesień 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Obszerny polskojęzyczny magazyn literacko-publicystyczny. Na ponad 300 stronach czytelnicy znajdą masę znakomitej poezji, ekscytującej prozy, oraz Artystyczny Gulfstream na Florydzie!

Tym razem w magazynie między innymi: wiersze Marty Kisielewicz, bajka dla dorosłych w stylu Saint-Exupery, sztuka kryminalna, echosonda poetyckiego serca Renezji oraz romans polsko-francuski.

Krótko mówiąc, spora dawka świetnej literatury.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/przyplyw-magazyn-literacki-nr-001-2019/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Przypływ. Magazyn literacki, nr 001/2019"

Opinia

Awatar użytkownika

Fantastyczny pomysł, by magazyn literacki wydać w formie książki. Jej objętość pozwala na "szersze" wypowiedzenie się, nie ograniczone ściśle wymaganą liczbą znaków ze spacjami. Różnorodność tematyczna zaskakuje :) Dla każdego coś dobrego! Kilkoro autorów, którzy wstawili swoje teksty do Magazynu, stworzyło ciekawą mieszankę literacką. Można przeczytać biografię, zatopić się w powieści, zamyślić przy poezji, czy zaczerpnąć natchnienia na stworzenie przedstawienia teatralnego - scenariusz gotowy, tylko brać i grać! :)
"Przypływ" tworzą ludzie z pasją - Polonia zasiedlająca przepiękną Florydę - raj, jak mówi jedna z autorek Anna Kłosowska.Do tego raju wpuszczają nas, przybliżając zarówno krajobrazy, jak i gościnność tamtejszej społeczności.
Magazyn literacko-publicystyczny, bo taki charakter będzie mieć, wydawany będzie cyklicznie, zatem warto poczytać, pomyśleć, a może nawet odważyć się i przesłać na adres wydawcy swoją propozycję dołączenia do grona współautorów Magazynu...Kto wie, może panu Aleksandrowi Janowskiemu spodoba się tekst i zechce dołączyć do któregoś numeru? Kto wie... nic tak nie zbliża ludzi do siebie jak miłość do literatury!

14 styczeń 2020 09:10

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl