Sprawcy i ofiary. Pokłosie "Fatalnego turnusu"

| Dodano: 24 lipiec 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka jest kontynuacją powieści „Fatalny turnus”. Pozycja cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników, którzy docenili dostarczającą nieoczekiwanych zwrotów akcji fabułę. Nadeszła pora na poznanie dalszych losów głównej bohaterki Katarzyny. Na łamach powieści „Fatalny turnus”, podczas wypoczynku w uroczym nadmorskim kurorcie, została ona napadnięta. Atak sprawców, którzy nigdy nie zostali złapani, sprawił, że Katarzyna zapadła w śpiączkę i sporo czasu musiała spędzić w szpitalu. Odzyskawszy zdrowie, stwierdziła jednak, że chce się odciąć od sprawy i spokojnie wrócić do domu. Teraz pochopna decyzja podjęta przez Katarzynę zacznie odciskać piętno na jej życiu.

Katarzyna jest przecież prokuratorem, który zawsze dokłada wszelkich starań, by schwytać i ukarać złoczyńców. Gdy sama stała się ofiarą, ten element najwyraźniej jej umknął. Katarzyna obsesyjnie zacznie zastanawiać się, czy aby na pewno swoim zachowaniem nie sprowokowała sprawców, którzy ją napadli. Tego rodzaju analizy będą dominować w jej codzienności. Jej mąż nie rozumiejąc, po co to robi, w końcu odejdzie. Bardziej niepokojące okażą się jednak odwiedziny młodego mężczyzny, w którym Katarzyna rozpozna swojego oprawcę. Od tego momentu cała sprawa przyjmie nieoczekiwany obrót.
Zatrzymać czas, Stanisław

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/sprawcy-i-ofiary-poklosie-fatalnego-turnusu/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sprawcy i ofiary. Pokłosie "Fatalnego turnusu""

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy