"Gdy nadeszło życie"

| Dodano: 21 czerwiec 2019

Share

Okładka

Twoja ocena

Mija dziewięć miesięcy od poprzedniego spotkania grupy przyjaciół z czasów liceum. Marcelina organizuje swoje czterdzieste urodziny w restauracji. Podczas imprezy dochodzi do nieoczekiwanego spotkania z kolegą z klasy, który od niedawna jest młodym małżonkiem i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego wybrankiem jest inny mężczyzna...

Kobieta w czasie kolacji odbiera tajemniczy telefon, który burzy spokój urodzinowego przyjęcia i wywołuje mnóstwo emocji. Znowu zastanawia się nad podjętymi w przeszłości decyzjami i szuka wyjścia z trudnej sytuacji.

Pragmatyczna Magda, z dobrze prosperującym biznesem, stoi przed wyzwaniem. W wieku czterdziestu lat zostanie mamą i nie zamierza brać ślubu, aby być szczęśliwą z Darkiem. To w purytańskim społeczeństwie nie spotyka się z akceptacją, co tylko dodatkowo kobietę drażni.

W trakcie porodu jedno pytanie lekarza przywołuje wspomnienia. Mimo upływu lat koszmary dręczyły i nadal dręczą Magdę. Okrutny los zakpił z uczuć dziewczyny, z jej planów i marzeń o przyszłości u boku ukochanego chłopaka.

Premiera 25 czerwca 2019 roku.

Dostępna w

Opinie o: ""Gdy nadeszło życie""

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl