Kot w domu. Instrukcja obsługi

| Dodano: 20 maj 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Zastanawiasz się nad adopcją kota, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Albo może masz już jednego, dwa… lub małe stado w domu, ale nadal nie umiesz poradzić sobie z podawaniem leków, wyjściami do weterynarza czy drapaniem tapicerki? A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć swojego kota i być dla niego lepszym opiekunem?

W tej książce znajdziesz propozycję rozwiązań problemów, z którymi spotyka się większość kocich opiekunów. Barbara Sieradzan, związana z miesięcznikiem „Kocie Sprawy”, która dzieliła życie z niejednym kotem, w swojej niezwykle osobistej i ciepłej, a zarazem uniwersalnej pod względem problematyki książce przekazuje wiedzę i doświadczenie na temat kocich charakterów i spraw.

Barbara Sieradzan od ponad 20 lat wiąże pracę zawodową, zainteresowania, a nawet sprawy prywatne ze zwierzętami. Od 2002 roku związana stałą współpracą dziennikarską z miesięcznikiem „Mój Pies”, potem „Przyjaciel Pies”. W miesięczniku „Kocie Sprawy” obecna od początku, autorka cyklu opowiadań satyrycznych „Między nami kocurami”, potem stałej rubryki „Lekarz weterynarii” (poradnictwo). Pisała także cykle „Koty warszawskiego ZOO” i „Koty krakowskiego ZOO”. Gościła okazjonalnie w innych pismach o tematyce zoologicznej, jak „Kot” czy „Konie i rumaki”. Twierdzi, że nie jest uzależniona od kotów. Nikt w to nie wierzy.

Źródło: https://www.rm.com.pl/product-pol-1360-Kot-w-domu-Instrukcja-obslugi.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Kot w domu. Instrukcja obsługi"

Opinia

Wspaniała książka

Awatar użytkownika

Fantastyczna książka jako poradnik dal tych co mają już koty ale i dla tych co chcą mieć kota. Wspaniałym, prostym językiem opisane relacje pomiędzy człowiekiem i kotem czy kotami. Książka pełna przykładów, obserwacji, zdarzeń, pełna humoru ale i smutku po rozstaniach z ulubieńcami. Polecam dla wszystkich miłośników zwierząt domowych i tych dachowych też.

25 maj 2019 20:52
Awatar użytkownika

Ta książka pozwoli nam zrozumieć, że aby nasz kot był zdrowy i szczęśliwy, musimy wiedzieć, jak dbać o niego i zapewnić mu wszystkie potrzeby, niezbędne do zdrowego życia. Twój kotek wniesie wielką radość do twojego życia, jeśli zapewnisz mu najlepszą możliwą opiekę.

25 maj 2019 20:33

Nowa opinia

Recenzje dla: "Kot w domu. Instrukcja obsługi"

Świetna książka - polecam każdemu kociemu fanowi!

 Wszak podobnie jak ludzie, koty również mają potrzeby, aby czuć się szczęśliwymi i bezpiecznymi. I podobnie jak my, kotki także mają swoje kocie charakterki, przyzwyczajenia i humorki :) Owe przemiłe stworzonka dzięki swoim zabawnym osobowościom, czułemu zachowaniu i uroczym pyszczkom stały się idealnymi zwierzakami, jakie możemy udomowić!Koty są bardzo inteligentnymi, naturalnie ciekawskimi i aktywnymi stworzeniami. Musimy zadbać o to, by zapewnić im mnóstwo psychicznej i fizycznej stymulacji....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl