Zaczarowany księżyc

| Dodano: 12 maj 2019

Share

Okładka

Twoja ocena

Książeczka zawiera 15 rymowanek. Bohaterami, których będą mogli poznać mali czytelnicy, są przedmioty codziennego użytku oraz niewidzialne duszki. Jest także zaczarowany Księżyc i miła Przytulanka. Każda postać ma coś ważnego do opowiedzenia. Jedni będą wskazywać, jak łatwe i przyjemne mogą być czynności związane z higieną, inni zwrócą uwagę na niezwykłość przyrody. Okazji do wysnuwania mądrych wniosków i nauki nie zabraknie, ale najważniejsza będzie zabawa.

Wieczorem natomiast wiatr śpiewa kołysankę, mama gra na okarynie, kotki mruczą, gdy nadchodzi noc. A wszystko po to, by ukołysać maluchy do snu.

Atutem pozycji jest rymowany, łatwy do zrozumienia zapis. Melodyjne wierszyki ułatwiają zrozumienie tekstu. Treść książeczki spełnia funkcję dydaktyczno- wychowawczą. Warto podkreślić, że czytanie utworów, które znalazły się w książeczce, wycisza i relaksuje. Zaczarowany Księżyc może intrygować za dnia, ale również pomagać w odprężaniu się i utulać do snu.

Dostępna w

Opinie o: "Zaczarowany księżyc"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl