Psychologia psa

| Dodano: 11 kwiecień 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Marta Paszkiewicz jest pedagogiem, psychologiem zwierząt oraz jedną z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Zwierząt. W swoim dorobku ma książki takie jak „Dogoterapia w pigułce” oraz „Chihuahua, 100% psa w psie”. Specjalizuje się w przypadkach zaburzeń zachowań psów. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce ,,Psychologia psa”, którą zadedykowała… wszystkim psom: ,,Dla wszystkich Psów, które miały, mają i będą miały (nie)przyjemność życia z człowiekiem”.

Zawarte w niej informacje są przeznaczone przede wszystkim dla lekarzy weterynarzy oraz behawiorystów, ale nie tylko. Każdy, kto choć trochę pasjonuje się tymi wiernymi stworzeniami, ma okazję zgłębić swoją wiedzę w tym zakresie i bardziej uczulić na pewne sytuacje związane z pupilem. ,,Psychologia psa” podzielona jest na kilka tematycznych rozdziałów.

Każdy z nich obszernie omawia poszczególne zagadnienie – dzięki temu książka jest przejrzysta. Oprócz tego zawarte są w niej cenne formularze. Warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden ważny fakt: Marta Paszkiewicz sama jest posiadaczką psów, także wie o czym mówi.

Jej psie kompendium napisane zostało z miłością i zaangażowaniem. To się czuje.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/psychologia-psa ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Psychologia psa"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl