Borderlina

| Dodano: 3 kwiecień 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Zaburzenie osobowości typu borderline z nieco innej strony, tej mniej demonicznej.
Opowieść zainspirowana doświadczeniami autorki o zaburzeniu osobowości z pogranicza.

Depresja to choroba śmiertelna. Jej częstym skutkiem jest niestety samobójstwo, jeśli chory nie podejmie odpowiedniego leczenia
Elizabeth trafia do szpitala po nieudanej próbie samobójczej. Jej relacje są niestabilne i burzliwe, a każdy związek kończy się cierpieniem. Teraz musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości, aby móc nauczyć się żyć od nowa. Czy terapia będzie skuteczna? Przed samą sobą może uratować się tylko ona. Bo tak naprawdę nie ma ludzi “zdrowych”, są tylko ci “niezdiagnozowani”.
Z zaburzeniami osobowości naprawdę można żyć, nie sprawiając problemów sobie ani innym. Wystarczy, że będziemy chcieli nad sobą pracować.
Ważnym dodatkiem do opowieści jest bibliograficzna lista przydatnych pozycji książkowych, filmowych, a także numerów, pod które można dzwonić w sytuacjach kryzysowych.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/borderlina/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Borderlina"

Opinia

Awatar użytkownika


„Borderlina”, mimo że porusza ciężki temat, jest napisana bardzo lekko, przyjemnym językiem, a bohaterkę od razu polubiłam, szczególnie za inteligencję i dawkę ironii, która jest mi bliska. Książka jest pisana w narracji pierwszoosobowej, co sprawia, że możemy wniknąć w myśli bohaterki i zobaczyć jakie emocje i zachowania są charakterystyczne dla osób z tym zaburzeniem.
Ogromnym atutem tej pozycji jest także to, że na końcu autorka zebrała listę książek na temat tego zaburzenia, a także numery, pod które można dzwonić w kryzysowych sytuacjach. Myślę, że wielu osobom mogą one pomóc, a książka ta jest niezwykle ważna, chociaż cierpię, że jest taka krótka! 76 stron to stanowczo za mało!
więcej na https://niezwykle-slowa.blogspot.com/2019/04/119-borderlina.html

23 kwiecień 2019 11:33

Opinia

Awatar użytkownika

Dziś do was przychodzę z czymś super a może z tematem o, którym trzeba mówić głośno i się nie bać 
Dostałam dobrego ebook od znajomej i bardzo dziękuję Marta pozdrawiam
Wera Kubicka pt Borderlina @wydawnictwopsychoskok
Nasza bohaterka o imieniu Elizabeth jest po próbie samobójczej i trafia do szpitala Podejmuje się leczenia?, żeby żyć normalnie, musi uporać się z demonami i własnym życiem czy jej się uda? A może znowu się złamie na takie pytania znajdziecie odpowiedzi w tym ebok, który ma tylko 76 stron, które może wam pomoże w trudnych chwilach. Ja bardzo się cieszę że ja przeczytałam bo poznałam bardzo dobra historie, która mało znałam i tak naprawdę nic nie wiedziałam jak jest ludziom ciężko jest mi wstyd ale teraz już wiem

https://www.instagram.com/p/BwMU7CghP4q/

madziara.malfoy

15 kwiecień 2019 07:53

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku