"Nadzieje Olgi" - cykl MAŁE TĘSKNOTY

| Dodano: 17 luty 2019 | Dodana przez: Aneta Krasińska

Share

Okładka

Twoja ocena

W trzeciej części trylogii spotykamy dobrze znane bohaterki Kalinę i Lenę. Dołącza do nich Olga, która próbuje się pozbierać po tragicznej śmierci Elżbiety. Dopiero teraz uświadamia sobie, że brakuje jej kogoś bliskiego, kogoś, kto nie oceniał, ale był, trwał przy niej, gdy tego najbardziej potrzebowała. Choć ma męża i dzieci, to wciąż brakuje jej ciepła i bliskości.
Lenę wciąż dręczą wspomnienia, o których najchętniej chciałaby zapomnieć. Jest nastolatką, która dopiero wchodzi w świat dorosłych, ale ma już nieprzyjemne doświadczenia. Dziewczyna wciąż szuka swojego miejsca na świecie. Wiele razy była skrzywdzona, dlatego nie potrafi, a może nie chce zaufać tym, którzy chcą z nią być. Niełatwo jest się jej otworzyć i wyznać cała prawdę, dlatego przez innych postrzegana jest jak "dziwoląg". Z czasem chyba sam zaczyna w to wierzyć...
Kalina drży o przyszłość swoją i swojej rodziny. Nie łudzi się, że prokurator spojrzy na nią przychylnie. Ma świadomość tego, że zawiniła, dlatego czeka na wyrok, choć podświadomie robi, co w jej mocy, żeby pomóc innym. Najstraszliwszą karę za swoją nieuwagę już poniosła. Teraz pozostało jej z pokora przyjąć wyrok sędziego.
Czy każdy zasługuje na szczęście?

Dostępna w

Opinie o: ""Nadzieje Olgi" - cykl MAŁE TĘSKNOTY"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl