Smocze skarby

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Piękna, pouczająca bajka dedykowana dzieciom, choć nie tylko im, bo z lektury ważne przesłanie odczytają również dorośli.

Przeniesiemy się do niezwykłej baśniowej krainy - Elfidii, by spróbować odnaleźć to, co najważniejsze. Bardzo możliwe, że „smocze skarby” znajdują się niedaleko, ale jak je dostrzec?

W bajkowej rzeczywistości nasze zmysły z pewnością się wyostrzą, ale musimy uważać. Elfidia nie jest już tak bezpieczna, jak dawniej. Rządy przejął przerażający władca Mrocznych, więc zło i terror zaczyna dominować. W obliczu tej sytuacji na pomoc Elfidom postanawia wyruszyć smok Agapit. Ten dzielny zwierz jest ostatnim z żyjących smoków, ale nie zawaha się wykonać misję, którą wyznaczy mu sam król.

Podczas niebezpiecznej wędrówki smokowi towarzyszyć będzie mały giermek, który zwie się Marek Dżdżownica. Ich drogi połączą się nieoczekiwanie, ale wspólne przeżycia szybko uczynią ich najlepszymi przyjaciółmi. Do tych dwojga dołączy także, wezwany z krainy położonej w innej czasoprzestrzeni, Franek Zalustrza. Zmotywowani, dzielni bohaterowie są gotowi, by zmierzyć się ze złem. Czy ich czyste, pełne dobrych emocji serca pozwolą im odnieść zwycięstwo?

W trakcie lektury przekonamy się, czy tej nietypowej grupce uda się wypełnić misję. Odkryjemy rolę smoka Agapita i spróbujemy odnaleźć „smocze skarby”. Czy na pewno one są najważniejsze?

Niektóre skarby nie zawsze dają się zważyć, ale może te, których nie da się dotknąć, czy zobaczyć są najważniejsze?

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/smocze-skarby ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Smocze skarby"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy