Sen na Kniaziach i inne historie osobiste

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Pośród wzgórz Roztocza znajdziemy wiele osad, które wyrosły na terenach dawnych, prawie niedostrzegalnych dziś wiosek. Ludzie żyją tam codziennymi sprawami i czerpiąc z historii, starają się budować swą przyszłość. Właśnie w to niezwykłe miejsce podążymy, aby zajrzeć w głąb siebie. To jakby kraina iluminacji, w której to, co minione przenika się z tym, co teraźniejsze.

W pozycji znajdziemy, aż pięćdziesiąt zdjęć i pełnych przemyśleń tekstów inspirowanych właśnie tymi fotografiami. Każda z opowieści pozostaje nierozerwalnie związana z obrazem, który pozwolił uchwycić ulotny moment. A przecież każda sekwencja zaczerpnięta z życia ma swoją wpływającą na przyszłość historię.

Robert Gmiterek zatrzymuje i analizuje momenty, sięga do źródeł, szuka śladów przeszłości, i jednocześnie obserwując teraźniejszość, czasem prognozując przyszłość. W krainie iluminacji warto przystanąć, by dostrzec to, co umyka nam w biegu życia i stać się bardziej świadomym.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/sen-na-kniaziach ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sen na Kniaziach i inne historie osobiste"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl