Zaczarowany świat

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

W tej pełnej ciepła i radości, baśniowej krainie, każde dziecko poczuje się wyjątkowo. Zwierzęcy bohaterowie sprawią, że nikomu nie zabraknie wrażeń.

Wspólna zabawa odbywać będzie się w świecie realnym oraz wyobrażonym, Przedmioty i zwierzątka zostały obdarzone ludzkimi cechami, więc staną się doskonałymi kompanami każdej przygody.

Forma zabawnych wierszyków uatrakcyjnia treść książki podobnie jak piękne ilustracje. W każdym utworze kryje się mądre przesłanie, które podkreśla znaczenie najpiękniejszych emocji.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/zaczarowany-swiat ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zaczarowany świat"

Opinia

Awatar użytkownika

Jestem marzycielką i staram się pielęgnować dziecięcą iskierkę w sobie :) Uważam, że każdy powinien dbać o to, żeby ten dziecięcy pierwiastek został w nim na zawsze! 
Uwielbiam bajki, opowiadania, wyliczanki, ale wierszyki, które swoją rytmicznością zarażają nie tylko najmłodszych, najbardziej! 
Książeczka "Zaczarowany świat" to właśnie zbiór wierszyków z kategorii: co lubią dzieci, kto mieszka w zoo oraz imieninowe niespodzianki. Przy odpowiedniej intonacji nawet najmłodsze dzieci są ich czytaniem zainteresowane. Wiem co mówię, Teo skończy niedługo półtora roku i uwielbia wierszyki. :) A ja, mam przy tym sporo zabawy.
Polecam(y)!
https://www.instagram.com/p/Bv_g_e5Bukn/

10 kwiecień 2019 07:43

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy