Zaczarowany świat

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

W tej pełnej ciepła i radości, baśniowej krainie, każde dziecko poczuje się wyjątkowo. Zwierzęcy bohaterowie sprawią, że nikomu nie zabraknie wrażeń.

Wspólna zabawa odbywać będzie się w świecie realnym oraz wyobrażonym, Przedmioty i zwierzątka zostały obdarzone ludzkimi cechami, więc staną się doskonałymi kompanami każdej przygody.

Forma zabawnych wierszyków uatrakcyjnia treść książki podobnie jak piękne ilustracje. W każdym utworze kryje się mądre przesłanie, które podkreśla znaczenie najpiękniejszych emocji.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/zaczarowany-swiat ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zaczarowany świat"

Opinia

Awatar użytkownika

Książeczka jest też niezwykle kolorowa w swojej oprawie graficznej. I jeśli okładka rzeczywiście przykuwa wzrok, tak do wyglądu w środku mógłbym się przyczepić i czynię z tego swój największy zarzut wobec tej publikacji. Mam wrażenie, ze zdecydowanie bardziej przysłużyłoby się wszystkim uatrakcyjnienie wnętrza przygotowanymi na tą okazję rysunkami, zamiast wykorzystywanie grafik z Internetu. Ładne rysunki myślę, że bardziej przykuwałyby uwagę dziecka i rozwijały w nich pasję do tego typu umiejętności. Wszelkiego rodzaju grafik, memów itp. rzeczy jest dookoła naprawdę dużo, więc klasyczny rysunek sprawdziłby się tu idealnie. A, że mamy osoby (choćby Piotr Nowacki), które rysunki dla dzieci potrafią tworzyć przepiękne, to na przyszłość może się to okazać cenną radą.

 

Jeśli więc lubicie spędzać czas ze swoimi dziećmi na czytaniu, to „Zaczarowany świat” może być tą publikacją, do której warto zajrzeć. Wasza pociecha może się przy jej lekturze naprawdę dobrze bawić.

https://sztukater.pl/ksiazki/item/27158-zaczarowany-swiat.html 13 maj 2019 12:56

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl