Moja dzika Syberia

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Reportaż z transsyberyjskiej wyprawy, który pozwoli nam poznać niezwykłe miejsca i wyjątkowych ludzi. Podróż kolejną prowadzącą niemal na „koniec świata” liczy

ponad 9000 kilometrów. Przemierzenie tej trasy pozwoliło autorce zebrać i zaprezentować, autentyczne, refleksyjne i pełne uwag technicznych historie.

Nie bojąca się wyzwań autorka odbyła podróż transsyberyjska koleją z Moskwy, aż do Władywostoku. Dzięki temu będziemy mogli poznać blaski i cienie tej eskapady.

Każda stacja to nowa opowieść, nowi ludzie i nowe, cenne przemyślenia.

To daleka podróż zmienia bowiem sposób patrzenia na życie.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/moja-dzika-syberia ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Moja dzika Syberia"

Opinia

recenzja przedpremierowa

Awatar użytkownika

„Moja dzika Syberia” to reportaż pełen refleksji nie tylko o podróżowaniu po świecie. Zawiera wiedzę o życiu i jego trudach. Niemal każde wypowiedziane w książce słowo może więc stanowić dla czytelnika tzw. „złotą myśl” towarzyszącą mu w codziennych zmaganiach się z rzeczywistością. 

Na kartach reportażu znajdziecie wzruszenie, nieraz zatrzymacie się moment, aby pomyśleć nad właśnie przeczytanym zdaniem. Tu nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko to opakowane w lekki język autorki, której młody wiek nie jest przeszkodą w tworzeniu dojrzałych i pełnych emocji historii. 


Dzięki Karolinie czytelnik ma szansę poznać blaski i cienie kolei transsyberyjskiej. Dziewczyna nic nie ukrywa, nie koloryzuje. Mówi jak jest, a dzięki umiejętnie prowadzonej narracji w 1. osobie możemy poczuć jakbyśmy byli z nią w tych samych miejscach oraz rozmawiali z tymi samymi ludźmi, co ona. 


Pełna recenzja na stronie http://www.sylwiacegiela.pl/2019/02/karolina-kozio-moja-dzika-syberia.html


19 luty 2019 12:18

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy