ŻYWI I MARTWI. Tom I. Misja przetrwanie

| Dodano: 30 sierpień 2017 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Niedaleka przyszłość w Stanach Zjednoczonych Ameryki, przyszłość koszmarna. Niewiele zostało z tego, co wcześniej stworzył człowiek. Świat zmierza do zagłady po tym, jak rozprzestrzenił się niemożliwy do opanowania śmiercionośny wirus. Zarażeni nim ludzie jednak nie umierają od razu, przeistaczają się w niebezpieczne zombie łaknące pokarmu - ocalałych, nietkniętych jeszcze wirusem ludzi. Trwa ciągłe polowanie, walka o każdy kolejny dzień życia, o schronienie i pożywienie.

W takim świecie przyszło żyć bohaterom I tomu powieści „Żywi i martwi” Bartłomieja Kiełta „Misja przetrwanie”, Sarze i jej córeczce Alice; Evanowi wraz z dwiema dorastającymi córkami; Mikelowi oraz Johnowi. Ich drogi całkiem przypadkowo połączył ze sobą los, dając tym samym większe szanse na przetrwanie. Grupa głównych bohaterów tworzy więzi przyjaźni i być może miłości. Stanowi też swoistą ostoję wartości, o których zdają się zapominać ocalali ludzie - w utworze pojawia się pełno czarnych charakterów. Szabrownicy, bandyci to dodatkowe zagrożenie, oprócz zombie.

Mamy zatem odwieczną walkę dobra - choć stojący po stronie dobra John do świętych nie należy - ze złem. Czy zawsze dobro wygrywa?

Źródło: http://www.ebooki123.pl/zywi-i-martwi-tom-i-misja-przetrwanie_p724 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "ŻYWI I MARTWI. Tom I. Misja przetrwanie"

Opinia

zywi i martwi misja przetrwanie

Awatar użytkownika

bardzo ciekawie napisana opowiesc o zmaganiach przyjaciol w chwili zagrozenia .o emocjach z tym zwiazanych od checi pomocy z narazeniem zycia ale tez o ludzkiej ulomnosci czyli przetrwac za wszelka cene tracac godnosc a moze cos zyskac np wladze akcja dynamiczna zaskakujaca czyta sie bardzo dobrze

11 listopad 2017 12:39

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku