Życie poezją myśli i słowa

| Dodano: 20 lipiec 2017 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Tomik wierszy - Życie, poezją myśli i słowa to zbiór różnorodnej tematyki utworów, które przeniosą czytelnika w świat fantazji, marzeń, wzbogacając duszę o nowe doznania wprost ze świata szczęścia i smutku, melancholii i egzystencjalnych przemyśleń. Wzbogacą wiedzę o otaczającym nas świecie flory i fauny, a także pozwolą poznać wnętrze autorki w postaci życia pisanego wierszem.

W tej książce każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie, odnajdzie część swej duszy, pozwoli odpowiedzieć na dręczące od lat pytanie – czym jest życie, po co się smucimy, cieszymy, a także przeniesie w świat szczęścia i radości, gdzie dzień jest jak bajka, a natura staje się magiczna, tajemnicza i piękna.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/zycie-poezja-mysli-slowa/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Życie poezją myśli i słowa"

Opinia

Awatar użytkownika

Życie może zostać poezją, jeśli tylko o to zadbamy. To prosty tomik. Zbiór rymowanych wierszy dla każdego, kto pragnie obudzić w sobie wrażliwość. Zachęca nas do przystanięcia na jeden krótki moment, wypowiedzenia słów, zanim będzie za późno, zatrzymania wiru, który w biegu może nas pochłonąć. Polecam.

http://molinkaksiazkowa.blogspot.com/2017/09/anna-emilia-matracka-zycie-poezja-mysli.html

2 pażdziernik 2017 07:22

Opinia

Awatar użytkownika

„Życie poezją myśli i słowa” Anny Emilii Matrackiej to poezja prosta, dźwięczna, rymowana, ułożona w sobie znany szyk i rytm. Poezja, która wprawia w chwilę refleksji, zadaje pytania, buduje uniwersalne przesłania. W końcu życie jest niczym poezja, tylko niewielu się do niej przekonuje, poezją myśli i słów, które czasami więzną w gardle. Tomik znakomity na relaks po ciężkim dniu i na chwilę w samotności. Terapeutyczny, bogaty w swej wymowie.

http://nietypowerecenzje.blogspot.com/2017/08/zycie-poezja-mysli-i-sowa-anna-emilia.html

29 sierpień 2017 10:14

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl