Jestem śmiercią

| Dodano: 11 lipiec 2017 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Porwano dwudziestoletnią kobietę. Siedem dni później policja odnajduje jej ciało na niewielkiej trawiastej polance w pobliżu lotniska w Los Angeles. Zwłoki ułożone są tak, że wyciągnięte kończyny tworzą kształt gwiazdy. Przeprowadzona wkrótce potem sekcja wykazuje, że kobieta była torturowana, a następnie zamordowana w bardzo dziwaczny sposób. To jednak nie koniec niespodzianek. Morderca lubi gierki, dlatego w gardle swojej ofiary zostawił wepchniętą wiadomość...

Do sprawy zostaje przydzielony detektyw Robert Hunter i niemal natychmiast odkrywa następne ciało. Doskonale wie, że musi działać naprawdę szybko. Stawiając czoło wyzwaniom pojawiającym się każdego dnia, Hunter odkrywa, że jest na tropie potwora. Drapieżnika, którego przeszłość skrywa straszliwą tajemnicę. Drapieżnika niezdolnego zaspokoić swojej potrzeby krzywdzenia ludzi i żądzy mordy… Drapieżnika, który jest ŚMIERCIĄ.

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Jestem śmiercią"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku