Dziś tak bardziej

| Dodano: 14 listopad 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Mimo że na kartach swojej książki Cyber Marian wciąż występuje w nieodłącznych cybergałach, z wąsem i w peruce, odsłania w niej o wiele więcej, niż skrywają atrybuty jego artystycznego wizerunku.

Cyber Marian
Kim jest? Skąd się wziął? Dokąd zmierza?
Jak został kultową postacią polskiego internetu?

Szalony, napędzany nieokiełznaną wyobraźnią i twórczą pasją Cyber Marian zabierze Was w fascynującą podróż drogami swojego życia: od zamierzchłej ery przedinternetowej po współczesną epokę cyfrową. Są wśród nich odcinki autostrad – świat śmiga wtedy z zawrotną prędkością, ale zdarzają się też fragmenty pełne zwężeń, ostrych zakrętów i niebezpiecznych wybojów, kiedy trzeba zwolnić, a nawet zatrzymać się, i zadać sobie trudne życiowe pytania.

Cyber Marian to niesamowicie kreatywna bestia. Nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie zaprosił Was za kulisy swojej twórczości – oglądanej i podziwianej przez miliony. Dowiecie się więc z pierwszej ręki, jak powstawały trailery, teledyski, megamiksy i inne legendarne produkcje, z Cyber Info na czele. Wszystko to przeplatają cyberporady, cyberlisty i cybermemy.

Cyber Marian napisał tę książkę w swoim niepowtarzalnym, nie dającym się podrobić stylu. Choć nie wszystko, o czym tu przeczytacie, jest do śmiechu, podczas lektury będziecie mieli naprawdę niezły ubaw. A wisienką na torcie jest darmowa, współdziałająca z książką apka, dzięki której zobaczycie Cyber Mariana w unikatowych, niepublikowanych nigdzie materiałach (i nie tylko!).

Dziś tak bardziej to książka, która wciąga bez reszty, wywołuje salwy śmiechu i zaskakuje.
Dziś tak bardziej to 100% Cyber Mariana w książce.

Tak że tak. Polecam. Dajcie znać, czy się Wam podobało! – Cyber Marian

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Dziś tak bardziej"

Recenzja

http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016/11/8222Dzis-tak-bardziej8221-Cyber-Marian-Recenzja.html

Awatar użytkownika

Ostatnio nastała moda na wydawanie książek przez słynnych youtube - rów. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że te pozycje są naprawdę ciekawe, pisane z pasji i wszelakich doświadczeń, z jakimi przez lata przyszło im się stykać. Często pod wpływem impulsu, często z dojścia do jakiegoś pułapu popularności, z którą wiadomo, różnie bywa. Nie ukrywajmy, że prowadzenie takich kanałów na YouTubie, to rodzaj bloga i jak to z blogami bywa, raz idzie lepiej, raz gorzej. No i ma się świadomość, że jednak wszyscy nas widzą, nie ma tu tej swobody, co w klasycznym blogu, gdzie przeważa szersza anonimowość.

 

Podobnie jest i w tym przypadku. Oryginalna postać i bohater nietuzinkowy, twórca Ukrytych Polskich Megamiksów, Cyber Info i amerykańskich zwiastunów polskich filmów. Tak, mowa o Cyber Marianie. I przyznam się, że chyba nie ma osoby, która owego gościa w charakterystycznych wąsikach, peruce i grubych szkłach okrągłych okularów by nie znała, a jeśli faktycznie tak jest, to proszę tę zaległość nadrobić.


Cała recenzja na:

http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016/11/8222Dzis-tak-bardziej8221-Cyber-Marian-Recenzja.html

28 listopad 2016 22:09

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy