Zespół Downa... trudniejsze życie, piękniejszy świat

| Dodano: 21 wrzesień 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Maja Chmiel, matka chłopca dotkniętego zespołem Downa, w swej książce snuje opowieść, jak już sugeruje to sam tytuł, o życiu i jego zawirowaniach związanych z pojawieniem się na świecie jej syna, który urodził się z zespołem Downa. Przemierzając kolejne strony książki, dowiadujemy się, jak zmieniało się życie autorki po tym, jak została matką Pawła. W jej słowach odnajdziemy trochę żalu, trochę rozgoryczenia, nie braknie też rozczarowania tymi, którzy nie potrafili obcować z innością chłopca. Spośród tych uczuć przebija jednak ogromna miłość matki do dziecka, miłość, która – posługując się słowami autorki: „wszystko wynagrodzi, każdy ból dziecka i jego cierpienie”. „To książka człowieka, który tak wiele chciałby powiedzieć tym ludziom, pokazać, że „inność” też ma uczucia”.

Książka do kupienia na http://tylkorelaks.pl/596-zespol-downa-trudniejsze-zycie-piekniejszy-swiat-9788379005.html

Dostępna w

Opinie o: "Zespół Downa... trudniejsze życie, piękniejszy świat"

Opinia

historia o drodze ku wybaczeniu...

Awatar użytkownika

Książka Mai Chmiel jest wzruszającą opowieścią matki wciąż walczącej o swoje dziecko. Matki, która ma wokół siebie jedynie garstkę tych, którzy pozostali, nie odwrócili się. Którzy przyszli, by choć w milczeniu, obok posiedzieć... Matki , której droga ku wybaczeniu nadal trwa.

24 pażdziernik 2016 12:46

nadzieja w jutro, wiara na dziś, miłość na już...

Awatar użytkownika

Książka zmuszająca do refleksji. O wierze, nadziei, miłości. Cierpieniu i niemocy wobec zła, które dzień po dniu odbiera tym zwykłym rodzicom to ich kochane dziecko. O walce matki, którą Bóg wybrał spośród tysięcy. I o tych, którzy zostali, by choć w milczeniu tylko posiedzieć.

24 pażdziernik 2016 12:46

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl