Podróż w stronę czerwieni

| Dodano: 17 wrzesień 2016 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

Fascynująca powieść drogi, historia trzech przyjaciółek, które znalazły się w przełomowym momencie swojego życia. Wyruszają w podróż śladami tajemniczej poetki młodopolskiej Marii Komornickiej, odwiedzają Grabów nad Pilicą, miejsce jej urodzenia, spędzają kilka letnich dni w niezwykłej Brugii i docierają do Paryża. W trakcie podróży pragnienia i życiowe plany bohaterek ulegną radykalnej zmianie, a odkryta na nowo namiętność doprowadzi je aż do gorącego Marrakeszu.

Dostępna w

Opinie o: "Podróż w stronę czerwieni"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Podróż w stronę czerwieni"

Czerwona szminka potrzebna od zaraz

Czy można zainspirować się życiorysem osoby, której tragiczne losy i owiana tajemnicą psychika, nigdy nie zostaną do końca wytłumaczone? Czy taka inspiracja może przynieść nieoczekiwany zwrot we własnym życiu? Jak w swojej najnowszej książce pokazuje Sylwia Zientek, może, a najgorsze z czym wówczas musi zmierzyć się człowiek to ograniczenia istniejące we własnej głowie. Taka podróż w głąb siebie jest czasami najlepszym lekarstwem na wszelkie bolączki.Sylwia Zientek to urodzona w 1974 r. w Olsztynie, absolwentka...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl