Miłosna kareta Anny J.

| Dodano: 10 sierpień 2016 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Kiedy na początku roku proponowałam Państwu debiut Janiny Lesiak – Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej – mogłam mieć tylko nadzieję, że przyjmiecie Państwo tę książkę życzliwie.
Ale chyba mogłam jedynie marzyć, że nasza nowa Autorka podbije Wasze serca. Tak się właśnie stało.


Dlatego też z radością zapowiadam jej kolejną powieść: Miłosna kareta Anny J. Jest to zbeletryzowana historia Anny Jagiellonki, władczyni, o której wiemy sporo, i kobiety, o której nie wiemy prawie nic... Przekazujemy więc Państwu opowieść o siostrze, narzeczonej, żonie i ciotce czterech polskich królów, czyli o pokerowej karecie, którą miała w ręce Anna J. A także o kochanych przez nią królach: jej bracie Zygmuncie Auguście, niedoszłym mężu Henryku Walezym, faktycznym mężu Stefanie Batorym i siostrzeńcu Zygmuncie I Wazie.


Grała z mistrzami, więc ten królewski poker nie mógł się dla niej dobrze skończyć! Anna J. to kolejna bohaterka sprzed stuleci przypominająca się współczesnym czytelnikom i licząca na to, że zrozumieją oni jej walkę o siebie i o miłość, lepiej ją poznają i może polubią...

Dostępna w

Opinie o: "Miłosna kareta Anny J."

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl