Zapach szczęścia

| Dodano: 20 lipiec 2016 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

Mia to romantyczna dwudziestoparolatka, przed którą świat i dziennikarska kariera stoją otworem. Wszystko zmienia się jednak, gdy dowiaduje się, że jest chora.

William to znany angielski powieściopisarz, który nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanej. Od dawna nie wziął pióra do ręki i coraz bardziej pogrąża się w samotności i zgorzknieniu.

Ścieżki tych dwojga przetną się niespodziewanie na pachnącej rozmarynem i cytrusami wyspie Zakynthos. Czy pośród oszałamiających greckich krajobrazów odkryją na nowo smak życia i zapach szczęścia?


"Ta opowieść pachnie winem, pomarańczami i greckim słońcem. Ale też miłością, nadzieją i wiarą, że kolejny dzień może okazać się najpiękniejszym w naszym życiu".
Natasza Socha

"Przejmująca, wzruszająca, pełna emocji i czaru. Czegóż chcieć więcej?"
Gabriela Gargaś, pisarka

"Zapach szczęścia to piękna historia o miłości, która nie miała prawa się wydarzyć, o poświęceniu mocniejszym niż przeznaczenie i o ślepym losie, który czasami przegrywa z determinacją i oddaniem. Smakowita perełka, polecam!"
Agnieszka Lingas-Łoniewska

Dostępna w

Opinie o: "Zapach szczęścia"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Zapach szczęścia"

Aby poczuć ten zapach

Drogi naszego życia często spotykają się w najmniej niespodziewanym momencie, odmieniając na zawsze nasze losy. Nieważne, czy człowiekiem kieruje drwiąca z ludzkich planów, fortuna, przeznaczenie czy też my sami. Podejmując określone decyzje, zawsze warto poznać na nowo smak i zapach życia, które jest przecież niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Bez tego bowiem nasza egzystencja nie miałaby najmniejszego sensu.Urodzona w 1998 r. Klaudia Kopiasz to młoda pisarka i podróżniczka. Trudno uwierzyć, że swoją...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl