Od pierwszej randki do ostatniej rozprawy

| Dodano: 18 lipiec 2016 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka gromadzi wybór tekstów o relacjach w związkach na różnych etapach ich intensywności i skomplikowania. Autorzy- psychologowie i doświadczeni terapeuci- komentują konkretne, opisane w autentycznych listach historie, wskazują źródła problemów, proponują drogi wyjścia z kryzysów. ich wieloletnia praktyka pokazuje, że w wielu przypadkach można naprawić naderwane więzi, pomóc partnerowi, zmienić siebie, aby nie tylko ratować związek, lecz by go bogacić, wzmacniać i pogłębiać. Wiedza czerpana z cudzych doświadczeń ma szczególną wartość. Pozwala w porę dostrzec zagrożenia, właściwie reagować na dostrzeżone minusy, przetrwać kryzys, czy nawet dojrzalej zakończyć związek. Jak ktoś powiedział: "mądrość polega na tym, że nie trzeba czegoś przeżyć, aby o czymś wiedzieć"

Źródło: http://sklep.charaktery.eu/charaktery-02-2016-z-ksiazka-od-pierwszej-randki-do-ostatniej-rozprawy.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Od pierwszej randki do ostatniej rozprawy"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl