Życie podziemne Julii

| Dodano: 5 maj 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Julia - imię, które dzięki Szekspirowi kojarzy nam się z piękną, acz tragiczną miłością do grobowej deski. Jeśli szukasz jej w lekturze „Życia podziemnego Julii” zawiedziesz się. Poznasz jednak świat kobiety, o którym nie wypada mówić i nie powinno się wiedzieć. Podziemne życie bohaterki dzieje się za kulisami teatru jakim jest życie publiczne. Julia to inteligentna, młoda dziewczyna mieszkająca w dużym polskim mieście. W momencie, kiedy wydaje jej się, że ułożyła sobie wygodnie życie ze swoim wybrankiem, ten okazuje się totalnym dupkiem. Bohaterka przeżywa jego zdradę i bolesne rozstanie i radzi sobie z tym na różne sposoby. Decyduje się czerpać z życia garściami i traktować mężczyzn tak samo, jak oni kobiety – jak zabawki. Pierwsza okazja do odreagowania emocji trafia się szybko. Opisy romansów, ale także przemyśleń i wniosków, do jakich Julia dochodzi są brutalnie szczere. Niejednokrotnie mogą być szokujące, trochę wulgarne, ale takie właśnie jest życie podziemne kobiety. Książka dedykowana jest osobom pełnoletnim, które są gotowe poznać kulisy życie erotycznego i emocjonalnego Julii. W tej lekturze nie ma nudy! Bohaterka przekracza wiele granic, nie tylko przyzwoitości. Robi rzeczy, na które każda kobieta miała lub ma ochotę, ale jej nie wypada. Zresztą pewnie wiele twoich koleżanek czuło smak emocji, które towarzyszą Julii, być może kilka z nich eksperymentowało podobnie – jednak pewne jest to, że się do tego nie przyznają. Życie podziemne kobiety to tabu, którego się nie porusza. Niektórych sekretów nie mówi się nawet przyjaciółce, ale teraz możesz poznać je wszystkie. Zrozumieć co siedzi w głowie kobiety, co ją pociąga, czego tak naprawdę pragnie i co myśli o innych.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/zycie-podziemne-julii_p534 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Życie podziemne Julii"

Opinia

Literatura kobieca, kontrowersyjna, przepełniona erotyzmem...

Awatar użytkownika

Literatura kobieca, kontrowersyjna, przepełniona erotyzmem i brutalnością otaczającej nas rzeczywistości. Książka szczera do bólu, wywołująca w czytelniku szereg sprzecznych uczuć. Dzieło, które szokuje i zmienia postrzeganie kobiet.

Książka zawiera szczegółowe, niejednokrotnie wulgarne opisy aktów seksualnych. Przeznaczona jest dla czytelników dorosłych. O życiu podziemnym nie wypada mówić, ale przyjemnie jest poczytać.

5 maj 2016 08:38

Nowa opinia

Recenzje dla: "Życie podziemne Julii"

Dzieło, które szokuje i zmienia postrzeganie kobiet!!!

W obecnych czasach kobiety radzą sobie nieźle. Coraz więcej spotykamy takich, które odniosły jakiś zawodowy sukces, prowadzą własny biznes, pną się po szczeblach kariery. Są kreatywne, pracowite i zdolne. Minęły czasy, kiedy mężczyzna był podporą rodziny i jej jedynym źródłem utrzymania. Kobiety stały się wyzwolone i bronią zaciekle swych racji. Czy to dobrze? Czy źle? Można to oceniać z różnego punktu widzenia, ale z pewnością nie można zaprzeczyć zmianom, jakie w kobiecym świecie nastąpiły. „Życie podziemne...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl