Podróż za nie-jeden uśmiech. Subiektywny przewodnik dla początkujących mam.

| Dodano: 1 kwiecień 2016 | Dodana przez: Marta Andreasik

Share

Okładka

Twoja ocena

Sięgasz po przewodnik dla młodych mam (i tatusiów). Pierwsza rzecz jaką musisz o nim wiedzieć jest taka, że ….w ogóle nie potrzebujesz tego przewodnika. Szok? Zupełnie niepotrzebnie! Jesteś matką, nawet jeśli jeszcze nie urodziłaś, to twój umysł i ciało już dawno zakodowały sobie wszystkie funkcje niezbędne do sprawnego funkcjonowania ciebie i twojego dziecka.

Po co zatem miałabyś dalej czytać? Bo wierzysz (i słusznie), że przyda Ci się wsparcie, przewodnik – zarówno osoba, jak i tekst.

Lubię słowo „przewodnik” – to nie poradnik, w którym ktoś Ci …no właśnie – radzi, a więc w pewnym sensie wkracza w twoją prywatność, mówi ci, co masz robić i jak to robić. To też nie naukowa publikacja pełna trudnych zwrotów i wyników badań naukowych. Nie. Po przewodnik sięgasz sama, kiedy chcesz czerpać inspiracje, kiedy szukasz drogi, kiedy planujesz podróż.

Skojarzenia z podróżą w tematyce macierzyństwa? Jak najbardziej trafione, moja droga! Nie tylko dlatego, że razem z rumianym bobasem w czasie swojego macierzyńskiego pokonasz pewnie dystans, którego nie powstydziłby się niejeden podróżnik, z bosonogim Cejrowskim na czele. Ale wierz mi, mamuśko, że ruszasz w najdłuższą z podróży. Ta zwana macierzyństwem nigdy się nie kończy i nie ma w niej żadnych przerw czy przestojów. To podróż za nie-jeden uśmiech, bo wierz mi – powodów do uśmiechu będzie zawsze więcej niż do płaczu. I to dla całej waszej rodziny.

To właśnie z myślą o wszystkich młodych, początkujących rodzicach stworzyłam eBook „Podróż za nie-jeden uśmiech”. Ten składający się z 5. rozdziałów, subiektywny tekst ma być wsparciem dla wszystkich młodych, niedoświadczonych, ale też poszukujących odpowiedzi czy po prostu ciekawych różnych podejść do wychowania dziecka rodziców. Powstał z inspiracji i z myślą o mojej przyjaciółce, Belli, która została Mamą i, jak większość z nas, miała z tej okazji mnóstwo pytań i wątpliwości. Jestem zdania, że nie ma złych, czy głupich pytań jeśli chodzi o temat rodzicielstwa.

Dlatego zachęcam wszystkich, których nurtują pytania w stylu „czym są rytuały i czy w ogóle ich potrzebujemy?”, „jak ogarnąć chaos po przyjściu na świat dziecka?” czy „kiedy wreszcie się wyśpię?” do skorzystania z tego eBooka.

Bądź silna, uzbrój się w cierpliwość i ciekawość prawdziwego obieżyświata. Weź ze sobą dobry humor i przygotuj się na nieoczekiwane turbulencje. A podobnie jak ja i wiele kobiet przed nami, zaznasz najwspanialszej podróży swego życia.

No to w drogę!

Marta
Pobierz: http://mamasubiektywnie.pl/ebook-podroz-za-nie-jeden-usmiech/

Źródło: http://mamasubiektywnie.pl/ebook-podroz-za-nie-jeden-usmiech/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Podróż za nie-jeden uśmiech. Subiektywny przewodnik dla początkujących mam."

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl