Chłopak z lasu

| Dodano: 29 marzec 2016 | Dodana przez: agmczytaja

Share

Okładka

Twoja ocena

Powieść dla młodszych nastolatków o pierwszym drżeniu serca, pocałunkach, młodzieńczym buncie i nieporozumieniach z rodzicami. A także o tym, że miłość zmienia i zabiera w nieznane.

Mona niedługo skończy trzynaście lat. Są wakacje, więc codziennie chodzi nad jezioro popływać. Pewnego dnia na pomoście siedzi chłopak. Ma skołtunione włosy, brudne paznokcie, niewiele mówi i panicznie boi się wody. Jego intensywnie zielone, błyszczące oczy prześwidrowują Monę na wylot. Od tej pory Mona z rosnącą niecierpliwością wyczekuje każdego następnego spotkania, a chłopak pojawia się zawsze znienacka, zazwyczaj w pochmurną pogodę. Mona nie może przestać o nim myśleć. Kim jest? Gdzie mieszka? Skąd znał jej imię? I czego od niej chce?

Źródło: http://www.zakamarki.pl/index.php/chlopak-z-lasu.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Chłopak z lasu"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Chłopak z lasu"

Chłopak z lasu

Książka "Chłopak z lasu" to trochę bajka, trochę młodzieżówka i trochę literatura dla dorosłych. Każdy wiek to zdecydowanie inny pogląd na taką tematykę.Historia przedstawia nam tu prawie trzynastoletnią dziewczynę Monę, która spędza wakacje na wsi nudząc się niemiłosiernie. Do czasu kiedy wykonując swoje rutynowe czynności związane z czasem wolnym - pływanie, bieganie - poznaje pewnego chłopaka. Nietypowego nastolatka, mniej więcej w jej wieku. Przedstawia się on naszej bohaterce jako Mikael. Jest bardzo, ale...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy