Urok

| Dodano: 21 marzec 2016 | Dodana przez: recenzentkania

Share

Okładka

Twoja ocena

Powieść „Urok” rozpoczyna przeszywająca dreszczem scena. Oto, główna bohaterka, piękna dziennikarka Eliza, spędzając wieczór w opustoszałej redakcji tygodnika, dostaje e-maila, z którego wynika, że obserwuje ją ktoś, kto napawa ją przerażeniem i przed kim od dawna ucieka. Następnie Czytelnik jest przenoszony w przeszłość, kiedy to Eliza poznaje przystojnego, intrygującego Williama. Kiedy dziewczyna zachodzi w ciążę, zostaje wplątana w sięgającą zamierzchłych czasów, misterną intrygę. Dowiaduje się, że William to cierpiący na zaburzenia osobowości gangster i niedoszły spadkobierca ogromnej fortuny. Według testamentu zamiast niego majątek odziedziczyć ma jednak jego syn. Zanim dziecko przychodzi na świat William wydaje na nie wyrok. Eliza rozpoczyna dramatyczną walkę o życie syna. Pomaga jej w tym list, który jest pośmiertną przestrogą pozostawioną przez jej przyjaciela, zamordowanego przez Williama. Elizę wspiera też Norbert, były żołnierz, obecnie detektyw, który zakochuje się w niej bez pamięci.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/urok_p521 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Urok"

Opinia

polecam

Awatar użytkownika

Dla pięknej Elizy uroda staje się przekleństwem. Uwikłana w misterną intrygę, nie wie już, co jest rzeczywistością, a co ułudą. Stawką jest życie. Miłość przeplata się z szaleństwem, zbrodnią i tajemnicą zza grobu. Iskrzy erotyzmem.  

21 marzec 2016 14:05

Nowa opinia

Recenzje dla: "Urok"

Miłość przeplata się z szaleństwem - polecam

Dla głównej bohaterki, pięknej Elizy uroda po raz kolejny w życiu okazuje się przekleństwem. Dziewczyna roztacza wokół siebie czar, wabiąc niewłaściwego mężczyznę. William jest przystojny, błyskotliwy i intrygujący. Początkowo Eliza ma być jego kolejną zabawką, ale w krótkim czasie mężczyzna obdarza ją szczerym uczuciem. Ich miłość kwitnie, gdy Eliza odkrywa z jak niebezpiecznym człowiekiem ma do czynienia. Jest już jednak za późno, aby zniknąć z jego życia. Gdy jednak Elizie udaje się wymknąć Williamowi,...

Urok - Laura Kraft (Nie uciekniesz mi. Widzę Cię!)

 Eliza, atrakcyjna studentka dziennikarstwa na czas wakacji wyjeżdża do Londynu, by podreperować swój budżet. Na szczęście los jej sprzyja. Dostaje prace jako kelnerka w restauracji, gdzie wpada w oko przystojnemu, bogatemu Williamowi. Mężczyzna wszelkimi metodami próbuje ją zdobyć. Dziewczyna początkowo jest całkowicie odporna na jego zaloty, ale w końcu mu ulega. Ich miłość wręcz kwitnie. Jednak wkrótce z przerażeniem odkrywa, że jej ukochany jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem. Pozostaje jedynie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl