Opinie o książce: "Morderstwo w pensjonacie"

Okładka
Pogodna jesień na Pomorzu. Do pensjonatu prowadzonego przez energiczną Alicje Figiel przybywają goście. Zaprasza ich tam Oskar Miler, wybraniec Fortuny. Niedawno wygrał miliony na loterii i teraz zamierza zmienić swoje życie. Ale po burzliwej nocy Oskara nie ma już wśród żywych. Była żona Lidia, obecna kochanka Lola, przyjaciel Janusz, podwładni Adrian i Łucja tworzą zamknięty krąg podejrzanych. Niespodziewanie, niczym nieproszony gość do pensjonatu przybywa atrakcyjny mężczyzna, Feliks. Czy to on jest mordercą? Inspektor Biegun, rozgadany i nadpobudliwy, nie wie jeszcze, że nie skończy się na jednej zbrodni… Alicja podejmuje trud samodzielnego...

Opinia

Awatar użytkownika
Książkowy świat Oli
(anonimowy)

Jest to książka trzymająca w napięciu. Jest to kryminał, jak wiecie ja bardzo lubię kryminały i ten również mi się podobał. Czytało mi się go bardzo dobrze, trzymał mnie w napięciu dzięki czemu chciałam czytać dalej i dalej. Nie mogłam się od niego oderwać.
Podobało mi się również to, że w książce mamy polskie imiona. Zawsze fajniej czyta się o polskich bohaterach co nie !
Książkę polecam wam bardzo serdecznie. W tym czasie gdy nie mamy za dużo do roboty i siedzimy w domu fajnie jest umilić sobie czas fajną książką. Ta książka taka jest. Na pewno zabierze was parę zbędnych godzin. Polecam serdecznie sięgniecie po nią!
Cała recenzja na stronie: https://ksiazkowyswiatoli.blogspot.com/2020/04/morderstwo-w-pensjonacie-pola-andrus.html?m=1

20 kwiecień 2020 08:56

Opinia

Ta niepozorna okładka kryje w sobie ogromnie ciekawą treść.

Awatar użytkownika
subiektywne-recenzje.pl
(anonimowy)

Pogodna jesień na Pomorzu. Do pensjonatu prowadzonego przez energiczną Alicje Figiel przybywają goście. Zaprasza ich tam Oskar Miler, wybraniec Fortuny. Niedawno wygrał miliony na loterii i teraz zamierza zmienić swoje życie. Ale po burzliwej nocy Oskara nie ma już wśród żywych. Była żona Lidia, obecna kochanka Lola, przyjaciel Janusz, podwładni Adrian i Łucja tworzą zamknięty krąg podejrzanych. Niespodziewanie, niczym nieproszony gość do pensjonatu przybywa atrakcyjny mężczyzna, Feliks. Czy to on jest mordercą? Inspektor Biegun, rozgadany i nadpobudliwy, nie wie jeszcze, że nie skończy się na jednej zbrodni… Alicja podejmuje trud samodzielnego śledztwa, lecz i jej życie zaczyna być w niebezpieczeństwie…

więcej na http://subiektywne-recenzje.blogspot.com/2017/01/107-pola-andrus-morderstwo-w-pensjonacie.html

17 styczeń 2017 08:42

Opinia

sporo porządnej zagadki kryminalnej :)

Awatar użytkownika
alutka

Choć „Morderstwo w pensjonacie” jest kryminałem, autorce udało się wykreować własny świat z życzliwymi (w miarę) ludźmi, gdzie życie toczy się wolniej, a pewne sprawy trzeba pozostawić Opatrzności. Zachęcam do zanurzenia się w pogodnej atmosferze tej książki!

16 marzec 2016 08:29

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl